Kadınlar için en ciddi anlamda fark yaratan seçeneklerden olan karamel saç rengi, birçok farklı renk tonu ile fark yaratıyor diyebiliriz. Türkiye genelinde her geçen gün büyüyen ve gelişen piyasa içerisinde yenilikler adından söz ettiriyor. Karamel tonlarının göz alıcılığı, kadınlar için ciddi şekilde fark yaratan imnkanlardan birisi.

Saçlar için karamel renk tonları, artık markaların da attığı adımlar ile daha farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Bizlerde sizlere bu anlamda daha derinlemesine bir şekilde fikirler sunma yoluna gideceğiz. Hemen başlayalım.

Krem Karamel Saç Rengi

Krem tonlara çok daha fazla yakın olması nedeni ile kadınlar için ön plana çıkan açık karamel tonlarından birisi. Kısa vadede dünya genelinden ünlü kadınların da en çok merak ettikleri seçeneklerden birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz sanırım.

krem-karamel-sac-rengi

Balköpüğü Saç Rengi

Farklılık yaratan en önemli renklerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Balköpüğü, bu anlamda trend belirleyen ve markaların üzerine düştüğü seçeneklerden birisidir.

balkopugu-sac-rengi

Bakır Karamel Saç Rengi

Bakır saç renkleri de bu anlamda çok ciddi şekilde farklılık yaratıyor. Türkiye zaman içerisinde bu seçenekleri en iyi şekilde analiz ediyor. Bizde sitemiz içerisinde önerilerimiz ile sizleri bilgilendirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

bakir-karamel-sac-rengi

Karamel Kahve Saç Rengi

Karamel kahverengisi saç rengi konusunda kadınlar için iyi bir alternatif. Özellikle parlak saçlarda çok ciddi anlamda trendi belirliyor. Bu anlamda resimli örneklerimiz, fikir sahibi olabilmeniz için son derece ideal bir seçenek olarak da dikkat çekiyor.

karamel-kahve-sac-rengi

Bal Karamel Saç Rengi

Bal karamel saç rengi, biraz daha sarıya yakın ve karamel bileşkesinin en açık renk tonlarından birisi. Saçlarda duruşu da bir o kadar modern. Dolayısı ile bizde listemiz içerisinde yer vermek istedik.

bal-karamel-sac-rengi

Açık Karamel Saç Rengi

Resminde de görebileceğiniz üzere uzun ve dalgalı saçlarda mükemmel bir görünümü sizlere sunan saç renkleri arasındadır. Karamel saç rengi türleri içerisinde yeni favori.

acik-karamel-sac-rengi

Koyu Karamel Saç Rengi

En koyu renklerin başında gelen karamel tonu. Biraz daha siyaha doğru yakın. Ancak ombre uygulama ile daha mükemmel bir görüntü elde edebilmeniz mümkün hale gelebiliyor.

koyu-karamel-sac-rengi

Toffee Karamel Saç Rengi

Biraz daha kızıla doğru çalan mükemmel ötesi bir renk seçeneği örneği olduğunu net olarak söyleyebilriiz sizlere. Türkiye genelinde de yeni yeni yaygınlaşan seçeneklerden birisidir.

toffee-karamel-sac-rengi

Kızıl Karamel Saç Rengi

Kızıl renge sahip mükemmel ötesi bir karamel tonu. Elçin Sangu’nun da bir dönem kullandığı saç rengi olarak dikkatleri çekiyor. Listemiz içerisinde fark yaratıyor diyebiliriz.

kizil-karamel-sac-rengi

Altın Karamel Saç Rengi

Bomba gibi bir saç modeli örneği olduğunu söyleyebiliriz. Altın karamel, sizlere önerebileceğimiz son renk alternatifi olarak dikkatleri çekiyor.

altin-karamel-sac-rengi


3 YORUMLAR

  1. Ben karamel boyattım ama açık biraz önce saçlarım siyah olduğu için hafif açıldı ince telli saçlarım olduğu için de saçımda hafif yanık oldu çok kurudu saçlarım keratin kullanarak onardım saçlarım artık yumuşacık ve rengi çok canlı görünüyor bu sayede.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here