Yaklaşan önemli günlerden birisi olan 14 Şubat sevgililer günü için saç modeli önerileri ile alakalı olarak elimizden geldiğince kapsamlı seçenekleri sizlere sunacağız. Ülkemizin ünlü saç tasarımcıları ve makyaj sanatçılarının sevgililer günü için önerilerini enine boyuna analiz edeceğiz. Tabi ki siz de merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere danışabilme fırsatını yakalayacaksınız.

O özel gün için her anlamda özel bir şekilde hazırlanmak isteyen siz değerli okuyucularımız için elimizden geleni yapacağız. Şimdi isimlerini de vererek sunulan önerilere daha yakından göz gezdirerek fikir sahibi olalım.

Erdem Gül / Saç Stilisti

Tepeden at kuyruğu kullanımı, günümüzün en modern seçeneklerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Organizasyonun büyüklüğü çok farketmez. Bu saç modeli herkes için ideal ve modern bir saç modeli olarak adından söz ettiriyor. Dolayısı ile kullanımı çok çok ideal olacaktır. Ünlü saç stilisti, bu anlamda örneği de Kate Bekinsale’den verdi.

erdemgul_2

Gökhan Yalçıner / Avon Makyaj Artisti

Avon markasının en önemli isimlerinden birisi olan Gökhan Yalçıner’in de sizler için sevgililer gününe özel bazı önerileri olacak. Açık ve dalgalı saçlar, her zaman için muazzam bir görüntü sunar. Özellikle sarı saçlarda duruşu çok çok ideal. Koyu bir makyaj tonu tercih ederseniz saçlarınız çok daha fazla ön plana çıkabilir. Parlayan saçlar yine aynı keza önemli bir detay. Mutlak surette ön planda tutmanız gereken imkanlardan birisidir.

gokhanyalcinar_2

Ömer Faruk Dinç / Makyaj Artisti

Blake Lively, saç modelleri konusunda ilham alınması gereken en önemli isimlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dinç, özellikle saçların tek bir tarafta toplanması yine ideal seçenekleri sizlere sunuyor. Uzun saçlar için çok çok önemli bir seçenek olduğunu da net şekilde söyleyebiliriz. Hal böyle olunca Ömer Faruk Dinç, saç modelleri konusunda en büyük ilhamı Blake Lively’nin vereceğini düşünüyor.

omerfaruk_2

Önder Tiryaki / P&G Saç Stilisti

Modern örgü saç modellerinin kısa bir zaman dilimi içerisinde ön plana çıkması çok normal. Tiryaki, modern bir görünümün örgülerden geçtiğini düşünüyor. Hal böyle olunca aşağıda örneğini sunacağımız saç modeli sizler için en ideal seçeneklerden birisi olabilir. Sevgililer günü çok çok daha özel olabilir.

ondertiryaki_2

Rıfat Yüzüak / Max Factor Makyaj Artisti

Çok fazla saçınıza önem vermiyorsanız bu noktada en önemli imkan kuşkusuz ki makyajınız olacak. Çok fazla abartıya kaçmayacak makyaj sizler için en ideal imkanlardan bir diğeri olacak. Dolayısı ile yüzünüzü çok açmadan yapacağınız makyaj, saçlarınıza önem vermediğiniz noktada ideal imkanları sizlere sunabilir.

rifatyuzuak_2

Yıldırım Bozüyük / Saç Stilisti

Jeniffer Lopez stili. Dalgalı saçlar için at kuyruğu her zaman için çok ideal bir seçenek olarak nitelendirilebilir. Yıldırım Bozüyük, bu anlamda sizlere en ideal örneği de bizzat yine kendisi sunuyor diyebiliriz.

yildirimbozuyuk_2


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here