Moda her sezonda yeni bir trendi de beraberinde getiriyor. Güzellik alanında da her yıl olduğu gibi her sezon değişimler meydana geliyor ve özellikle bayanlar bu trendleri takip ederek kendileri için en uygun görünümü belirlemeye çalışıyorlar. Tabi çok sık olmasa da, görünümü değiştirmek insan hayatına neşe katan olaylardan. Bu yazımızda 2017 saç modelleri hakkında size fikir vermeye çalışacağız.

Bu yazımızda sizlere özellikle 2017 saç modelleri kış trendlerinden bahsetmeye çalışacağız. Çünkü malum önümüzde kış var. Önümüzdeki kış içerisinde en popüler saç trendleri arasında, farklı saç renklerine göre trendlerden de bahsetmek elbette ki mümkün. Sarışın saçlar, uzun saçlar ve hacimli saçlar için birkaç öneride bulunalım

Islak Saç Modelleri
Islak Saç Modelleri

Hangi Model?

Sarışın saçlarda farklı tonlarla modellerin ortaya çıkarılması söz konusu. Bu tonlara örnek olarak yine geçtiğimiz yıllarda moda olan platin saçları ve küllü sarışın tonlarını örnek olarak gösterebiliriz. Ombre ile tercih edilen saç modellerinin de 2017 saç modelleri arasında en çok tercih edilecek modellerden olduğunu söyleyebiliriz.

2017 Kısa Saç Trendi
2017 Kısa Saç Trendi

Ultra hacimli saçlar ile Ombre özelliklere sahip omuz hizasında saçlarsa 2017 saç modelleri arasında bir hayli yaygın tercih edilecek. Hacimli saçlarda aralara serpiştirilen pembe tonları da saçların da farklı bir ahenk arayan bayanların tercihi haline gelecek. Yüz tipinin yuvarlak ve ten renginin de beyaz olması durumunda, bu saç tipinin hacimli saçlara sahip kişilerde harikulade bir görünüm sağlayacağını söyleyebiliriz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here