Moda ve kişisel bakım dünyasında trendler değişim gösterirken buna güzellik de her sene kendini yenilemek üzere ekleniyor diyebiliriz. Bu nedenle bu yazımızda gelecek sene yani popüler 2017 saç renkleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Şimdiden başlamak üzere 2017  saç renkleri trendleri belli olmaya başladı. Her sene değişen moda 2017 saç renkleri popülaritesi de değişmiş oldu. Her geçen gün moda ve saç tarzlarında gelen yenilik biz kadınların denemeye değer olduğunu görmüş oluyoruz. Geçtiğimiz yıllarda moda olan saç renkleri yeni yılla birlikte daha farklılıklar kazanıp yeni trendlerin olduğu bir yıl olacak.  En çok tercih edilen özellikle kahve renkli ve sarı renkli saçların 2016 sonları ve 2017 başlarından itibaren popüler hale geleceklerini söyleyebiliriz.

sac-trendleri-1
Saç Trendleri

Kahve ve sarı tonları biz kadınların vazgeçilmezidir. Özellikle kahve tonlarının natürel bir görünüm sağladığından dolayı 2017 saç trendleri arasında çok yerini aldı. Doğallıktan vazgeçmeyen doğal görünüme özen gösteren bayanlar bu senede vazgeçilmez bir tutku haline gelen kahverengi tonlarında devam edebilirler. Bu renkler çok tercih edilecek. Tabi kadınların özellikle doğal görünümlerini de koruyarak bu modelleri tercih etmeleri gerekiyor. Aksi takdirde moda renklere uyum sağlayayım derken, kendi doğal görünümlerinden sapabiliyorlar. Bunun olmaması için mutlaka değişen saç renklerinde tonlarda dikkatli olmakta fayda var.

2017-sac-trendleri
2017 Saç Trendleri

2017 Saç Trendleri

Gölge özellikle Ombre seven bayanlar için en ideal seçeneklerden birisi. Saçta bu tipte yapıdan uzak durmak istemeyen bayanlar için Ecaille trendlerini de 2017 saç renkleri trendleri arasında tercih etmeleri için gösterebiliriz.

Ecaille içerisinde toplamda üç farklı tonun kullanılması söz konusu. Bu sayede saçta farklı tonların aynı anda gösterilmesi ile şık bir görüntü sağlanıyor. Bu renklerin tonları altın veya kahve tonlar şeklinde tercih edilebiliyorlar. Eğer böylesi renkleri kaldırabilecek bir saç renginiz varsa mutlaka Ecaille’yi denemenizi tavsiye ediyoruz. 2017 saç renkleri trendleri arasında başta gösterilen Ecaille’de farklı tonlar sayesinde, hem göze hoş gelen hem de doğal bir görünümün temin edilmesi mümkündür diyebiliriz.

ecaille-sac-trendi
Ecaille Saç

2017 Saç Renkleri

Geçtiğimiz yıl ombre saç tonlarını çok sevdik. Vazgeçilmez hale gelen ombre saç renklerinin yerine 2017 saç renkleri konusunda yeni bir isimle tanıştık. Ecaille, dediğimiz bu yeni trend bizlere ombrenin yerini tutabilecek aynı zamanda da daha doğal görünüm sağlayabilecek bir stil oluşturmakta. Ecaille dediğimiz saçlardaki ışıklandırma (sun kiss) dediğimiz bu yeni stil ombreden biraz daha farklı. Ombre de saçlar uçlara da doğru açıklık gösterirken Ecaille modelinde üst taraflardan ara ara tonların oluşması şeklidir. Ecaille de daha çok karamel tonları kullanılır. Daha yumuşak ton tercih edilmelidir. Ombre de daha çok sarının keskin tonlarının kullanıldığı gibi değil daha yumuşak tonların kullanması tercih edilmelidir.

2017-sac-renkleri
2017 Saç Renkleri

2017 Trendi Ecaille

2017 yılının yeni trendi olan Ecaille kullanacak olanlara birkaç küçük tavsiyelerde bulunmak gerekir. 2017 trendi Ecaille kullanacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken durumlar vardır. Her zaman dediğimiz gibi saç renginiz öncelikle teninizle uyum içerisinde olmalı ve yüz hatlarınıza uygun renkler tercih edilmelidir.

Ecaille kullanmak isteyenlerse soluk renkli bir tene sahipseler sarının altın tonunu kullanarak yüzünüze renk ve canlılık katmanızı öneririm. Eğer ten renginiz pembemsi bir tondaysa ışıklandırma etkisi yaratmak adına daha çok kül rengi tonlarını tercih etmelisiniz.

Eğer saçınız koyu bir renge sahipse ve açık tonlara geçmek istiyorsanız birçok renkle birlikte saçınızın zengin bir görünüme sahip olmasını sağlarsınız. Ecaille saç rengi tercih etmek istiyorsanız her zaman biz bayanların genelde yaptığı gibi örnek saç rengi bularak kuaförünüze yardımcı olabilirsiniz. Ve Ecaille stilinin gözlerinize ve en önemlisi yüz ifadenize uygun renklerde tercih edilmesini tavsiye ediyoruz. 2017 trendi Ecaille birlikte gün ışığında sağlıkla parlayan saçlarınızın tadını çıkarın.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here