Bugün sizlerle birlikte 2017 ünlülerin saç değişimleri ile alakalı olarak örneklere çok daha yakından bakacak ve fikir sahibi olacağız. Türkiye genelinde saçlar artık çok fazla önemsenen ve her ne olursa olsun dikkate alınan konulardan birisi oldu. Ünlü kadınların kullandıkları modeller de her zaman için çok daha büyük bir trend oldu diyebiliriz.

Ünlülerin saç modelleri ile alakalı olarak sitemizde sizleri genel itibari ile bilgilendirme yolunda somut adımlar atıyoruz. Aşağıda bulabileceğiniz örnekler bu anlamda en ciddi değişimleri içeriyor ve sizlere farklı imkanlar sunuyor olacak. Daha fazlası için web sitemizi günlük olarak takip edebilir ve en iyi imkanları bulabilirsiniz.

2017 Yılında Ünlülerin Saç Değişimleri

Saç değişimi dediğimiz zaman genel itibari ile köklü değişimleri sizlere sunacağız. Köklü saç değişimlerinin kadınlar için ne kadar büyük önem arz ettiğini biliyoruz. Şimdi bu noktada aşağıdaki örnekleri inceleyerek en net şekilde fikir sahibi olabilme şansına da sahip olacaksınız.

1# Elle Fanning

Genç oyuncu, sarı saçları ile fazlası ile ön planda olan isimlerden birisiydi. Ancak zaman içerisinde renk değişimi sağladı ve saçlarını pembe renge boyadığını resmi Instagram hesabından duyurdu.

2016_sac_degisimleri_7

2# Cara Delevingne

Saçları ile alakalı sürekli bir yenilik ile karşımıza çıkan ünlü isim, uzun olarak kullandığı saçlarını bir dönem kısaltarak abartılı sarı renk saçlarını korumaya devam etmişti.

2016_sac_degisimleri_1

3# Emma Stone

Ünlü oyuncu, normal şartlarda saç rengi olarak kestane ve açık kahve renk tonlarını fazlası ile ön planda tutuyordu. Ancak sonrasında yaptığı değişim ile tamamen koyu siyah renge geçerek bu anlamda adından söz ettirdi.

2016_sac_degisimleri_4

4# Chrissy Teigen

Uzun ve dalgalı saçlar en büyük tercihlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyordu ancak zaman içerisinde bu durum değişti. Ünlü isim, saçlarınızı biraz daha kısalttı ve sarıyı biraz daha yoğunlaştırarak düz saç kullanmaya başladı.

2016_sac_degisimleri_9

5# Kendall Jenner

Ünlü moda ikonu, zaman içerisinde saçları ile de herkesin dilinden diline yayılmaya devam ediyor. Uzun ve dalgalı saçları fazlası ile tercih eden ünlü isim, bu sene içerisinde lob saç kesimi ilk defa deneyen isimlerden birisi oldu ve en büyük değişimi bu şekilde yarattı.

2016_sac_degisimleri_6

6# Lilly Collins

Extreme bir şeyler deneme amacı içerisinde olan Collins, siyah renk küt saçlarına zaman içerisinde mor renk uyguladı ve dalgalı bir şekilde bu modeli tercih etmeye devam etti.

2016_sac_degisimleri_8

7# Selena Gomez

Ünlü sanatçı genellikle minimal saç modellerini çok daha fazla tercih ediyordu. Ancak zaman içerisinde yaptığı değişimler ile birlikte daha çok uzun saç modellerine eğildi ve renk anlamında daha açık renkleri tercih etti.

2016_sac_degisimleri_2


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here