İyisi ile kötüsü ile bir seneyi geride bırakırken 2017 popüler saç modelleri ile alakalı analizlerimizi sizler ile paylaşmak istedik. Bu sene de yine her sene olduğu gibi ünlü kadınların tercih ettikleri saç modelleri çok ciddi anlamda trendi belirleyerak adından söz ettirdi. Farklı tarzlarda saç renkleri ve saç modelleri ön plana çıktı.

Genel itibari ile uzun saçların ciddi anlamda ön planda olduğunu görüyoruz. Ancak sıradışı seçenekleri tercih eden kadınlar, özellikle platin sarı saç rengi ile birlikte kısa saçları tercih etti. Bob ve Lob kesim saç modelleri yine trend seçenekler arasında ki yerini hızlı bir şekilde aldı. Şimdi resimli örnekler ile sizlere bu seçenekleri enine boyuna sunmayı kendimize amaç edinmiş bulunuyoruz.

Kısmi Dalgalı Saç Modelleri

Kısmi dalgadan kastımız aslında çok da kendisini belli etmeyen ince dalgalı saç modelleri. Bu saç modellerinde özellikle yüz hatları ciddi anlamda ön plana çıktığı gibi genel itibari ile gülüşü de ön plana çıkaran seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Bu anlamda sizlere Kendall Jenner örneğini sunmanın ideal olacağını düşündük.

2017_trend_saclar_1_1

Yüksek Atkuyruğu Saç Modelleri

Sitemizde de sıklık ile yer verdiğimiz ve örneklerini sunduğumuz saç modellerinden birisi. Özellikle düz saçlarda kullanıldığı zaman muazzam seçenekleri bizlere sunan bu saç modellerinde son dönemin popüler isimlerinden birisi olan Chrissy Teigen’i sizlere örnek olarak sunmayı uygun bulduk.

2017_trend_saclar_2_2

Uzun Kâkül Saç Modelleri

Kâkül, kadınlarımızın ülkemiz genelinde en çok tercih ettikleri saç modellerinden birisi. Özellikle zaman içerisinde uzun bir şekilde kâkül kullanımının yaygınlaşması, Avrupa’lı kadınlardan ülkemiz kadınlarına yeni bir ilham kaynağı oldu diyebiliriz sanırım. Bu noktada da en ciddi örneklerden birisi olarak Bella Hadid dikkatleri çekiyor. Göz alıcı bir örnek.

2017_trend_saclar_3_1

Parlak Saç Renkleri

Saç konusunda 2017 yılının en önemli isimlerinden birisi kuşkusuz ki Cara Delevingne oldu. Platin sarı saç renklerinin ciddi anlamda ön plana çıkmasında Kim Kardashian ile birlikte öncü oldular. Uzun saçların sunduğu asil görünümü parlak bir renk ile buluşturan Delevingne, en iyi örnek olarak karşımızda.

2017_trend_saclar_4_1

Geriye Taranmış Islak Görünümlü Saç Modelleri

Yine geçmiş dönemde sitemizde üzerinde çok durduğumuz seçeneklerden birisi. Geriye doğru taranan ıslak görünümlü saçlar, tam anlamı ile asil bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar için muazzam. Bu saç modelinde ki örneğimiz ise Adriana Lima olacak.

2017_trend_saclar_5_4

Cher Stil Saç Modelleri

Sağ ya da sol farketmeksizin uzun saçlarınıza kısmi dalga kazandırarak tek bir noktada toplamak, asalet ve muazzam çekici bir görüntünün en iyi seçeneklerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Selena Gomez, 2017 yılının bu anlamda ki trendlerinden.

2017_trend_saclar_6_1


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here