Bugün ki makalemizde gelecek sezona yönelik olarak 2018 ilkbahar ayları için saç modeli önerileri ile alakalı olarak sizlere öneriler sunacağız. Yeni bir yılın içerisine girdik ve şu zamanlar da kış aylarının en çetin geçtiği dönemler olarak dikkatleri çekiyor. Saçlar ile alakalı olarak bu sezonda özellikle bakım önerilerinden ziyade çok fazla seçenek söz konusu değil.

İlkbahar ayları, kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi anlamda öncelik yaratıyor. Bu dönemde kullanabileceğiniz saç modelleri ile alakalı olarak sizlere birkaç farklı öneri sunacak ve fikir edinmeniz için elimizden geleni yapacağız. Saç bakım uzmanlarının da bu anlamda dediklerini dikkate almak gerekiyor.

Saçlarda Aksesuar Moda Olacak

Aksesuar kullanımı, her ne olursa olsun çok önemli. İlkbahar ayları özellikle yaza yaklaştığımızın habercisi. Psikolojik olarak da çok önemli bir sürecin tanımı olarak niteleyebiliriz sanırım. Saçlarınızda kullanacağınız aksesuarlar çok çok önemlidir. Buna dair en önemli örnek de aşağıdaki sayılabilir.

sonbahar_sac_modelleri_antik_5

Yana Ayrılan Saç Modelleri

Saçlarda asil bir görüntü elde edebilmek için özellikle tercih edilen bu saç modeli, 2017 yılının ilkbahar aylarında da çok ciddi anlamda trend seçenekleri bizlere sunmuştu. Nitekim 2018 yılında da ıslak görünüm kazandırılarak yapacağınız bu saç modeli, adından söz ettirecek. Aynı zamanda göz alıcılık anlamında da en iyi imkanları sizlere sunacak.

sonbahar_sac_modelleri_deep_side_part_2

Kalın Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saçlar, her zaman için en çok fark yaratan imkanlardan birisi olarak dikkat çeker. Kalın dalgalar, birden çok saç tutamı ile yapıldığından dolayı tekniklerini internet üzerinde araştırmak çok önemlidir. Bu modeller, özellikle Zendaya ve Beyonce gibi isimlerin tercih ettiği saç modelleri de adından ciddi anlamda söz ettiriyor diyebiliriz.

sonbahar_sac_modelleri_textured_waves_1

Tost Saç Stili

Türkiye genelinde 80 ve 90’lı yılların en popüler saç modellerinden birisi. Günümüzde de klasik saç modellerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Göz alıcı bir saç modeli istiyorsanız kuşkusuz ki bu model, sizler için günlük hayatınızda kullanabileceğiniz en ideal seçeneklerden birisi olacak. Dolayısı ile çok daha iyi seçenekleri değerlendirme şansına sahip olacaksınız.

sonbahar_sac_modelleri_textured_waves_2

Düşük Atkuyruğu

Atkuyruğu, ülkemizde ve hatta dünya genelinde en önemli saç modellerinden birisi olarak dikkat çeker. Düşük atkuyruğu, biraz daha güzel bir görsel görüntü sunuyor. Daha asil ve yapılışı çok daha kolay. Tabi ki örgü seçeneklerini kullanarak da düşük atkuyruğu seçeneğini daha farklı bir görüntüye kavuşturma şansına erişebilirsiniz.

sonbahar_sac_modelleri_knots_1

İlkbahar ayları için bu saç modellerinin daha şimdiden çok ciddi anlamda fark yarattığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Dolayısı ile ön planda tutulması gereken bir imkan.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here