Yeni bir mevsime doğru yaklaşıyoruz ve bu süreç içerisinde 2018 ilkbahar / yaz trendleri ile alakalı olarak birkaç yeni seçeneği sizlere sunacağız. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni konulara eğilim göstereceğiz. Merak ettiklerinizi sitemiz içerisinden yorum alanlarımızı kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Saçlarda artık kullanacağımız aksesuarlara varana kadar ciddi yenilikler kendisini gösteriyor. 2018 yılı yaz aylarında ise birkaç trend söz konusu olacak. Bu konu üzerine eğilmek istiyoruz.

Retro Katlı Saçlar

Günümüzde ünlülerin dahi çok kullandığı saç trendlerinden birisidir. Öyle ki insanlar, zaman içerisinde bu saçlara ayak uydurdu.

retro-saclar

XXS Perçem Saç Kesimleri

Bella Hadid ile birlikte kısa zaman içerisinde trend hale gelen saç modellerinden birisidir. Öyle ki zaman içerisinde birçok ünlü de bu saç modeline eğilim gösterdi.

xxs-percem

80’s Topuz

Türkiye genelinde özellikle geçmişe dönük modeller artık yok oldu. Ancak dünya geneline baktığımız zaman 80’li yılların topuz saç modelleri hala ciddi şekilde moda. Dolayısı ile bu yaz aylarında da trendi belirleyecek.

80-topuz

Yeni Bob Saç Kesimi

Ünlü kadınların üzerinde kısa bir zaman dilimi içerisinde birçok yeni trend ortaya çıkıyor. Bu noktada Bob saç kesimini geri plana atmak olmaz. Dolayısı ile örneklerimiz arasında yer vermek istiyoruz.

yeni-bob

XXL Dalgalı Saçlar

Uzun saçlar her zaman için trend seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. XXL dalgalı saçlar, herkes için görsel anlamda da mükemmel imkanlar sunacak.

xxl-dalgali-saclar


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here