Bugün ki makalemizde yeni sezona hazırlık bakımından önem arz eden 2018 İlkbahar / Yaz sezonu popüler saç renkleri üzerinde durma yoluna gideceğiz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde ciddi anlamda fark yaratan yeni nesil saç renkleri kendisini gösterdi. Türkiye genelinde ki kadınlarda bu saç renklerine ayak uydurdu. Lafı daha fazla uzatmadan elimizden geldiğince kapsamlı bilgileri sizlere sunmak istiyoruz.

Sıcak Bal Saç Rengi

sicak-bal-sac-rengi

Yanık Turuncu Saç Rengi

yanik-turuncu-sac-rengi

Kaplan Gözü Saç Rengi

kaplan-gozu-sac-rengi

Kült Platin Saç Rengi

kult-platin-sac-rengi

Çilek Sarısı Saç Rengi

cilek-sarisi-sac-rengi

Ünlü kadınların saç renkleri zaten bu anlamda ciddi şekilde trendi belirleyen seçenekler arasında. Cara Delevingne, özellikle sarı saçlar konusunda en önemli örneklerden birisi oldu. Jeniffer Lopez, yeni bir trendi değerlendirme safhasında önemli adımlar attı. Özellikle Blake Lively saç renkleri ve modelleri için kadınlar için önemli bir ilham kaynağı. Daha derinlemesine bir şekilde konu üzerinde yeni renkleri inceleyelim.

Bronz Ombre Saç Rengi

bronz-ombre-sac-rengi

Kontrast Saç Rengi

kontrast-sac-rengi

3 Boyutlu Kahve Saç Rengi

3-boyutlu-kahve-sac-rengi

Dingin Bej Saç Rengi

dingin-bej-sac-rengi

Koyu Saç Rengi

koyu-sac-rengi

Yeni sezonda ciddi anlamda ön plana çıkan saç renklerinden birisi olarak dikkatleri çektiğini net olarak söyleyebiliriz. Türkiye genelinde özellikle çok ciddi anlamda fark yaratan saç renkleri olacağı aşikar.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here