Yeni sezon trendleri ile alakalı olarak da sizlere bilgiler sunmamız gerektiği aşikar ve bu noktada 2018 kadın kısa saç modelleri hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Türkiye genelinde de son dönemde dünya genelinde olduğu gibi kısa saçlar ciddi anlamda moda. Dolayısı ile bu anlamda fikir edinmek isteyen kadınların olduğunu biliyoruz.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen saç tasarımı sektöründe de yeni adımlar atılıyor. Dolayısı ile somut adımlar atıyoruz.

2018 Kısa Saç Modeli Önerileri

Çok fazla öneri sunabiliriz. Trendleri belirleyenler sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere ünlü kadınlar oluyor. Dünyaca ünlü saç tasarımcıları standartları değiştiriyor. Bizler, daha kısa vadede daha detaylı örnekleri sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Örneklere isim isim geçeceğiz.

Fransız Bob Kısa Saç Modeli

Adından da görebileceğiniz üzere adından söz ettiriyor. Fransız Bob, bu noktada yurtdılında genç kadınların en çok tercih ettikleri modellerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile ilk önerimiz olarak dikkat çekecek.

fransiz-bob-kisa-sac-modeli

Lob Kısa Saç Modeli

Bob modeli ile olduğu kadar lob kesim kısa saç modeli de yine ciddi anlamda dikkat çekiyor. Bu saç modeli, özellikle farklı ve geçişli renkler ile kullanıldığı zaman kadınlar için ciddi anlamda fark yaratıyor. Dolayısı ile önem arz eden bir seçenek.

lob-kisa-sac-modeli

Pixie Kısa Saç Modeli

Kimi kesim tarafından da Vetement Pixie olarak geçen bu saç modeli, aslında biraz erkek kesim olarak dikkat çekiyor. Dünya genelinde popüler olmasında ki en önemli etkenlerden birisi de sizlerin tahmin edebileceği üzere Jeniffer Lawrence oldu. Zaman içerisinde Rihanna bile bu saç modelini kullanarak trendi belirledi.

pixie-kisa-sac-modeli

Asimetrik Küt Kısa Saç Modeli

Bu model günümüzde her kadın için en trend seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Asimetrik küt kısa saçlar, birçok ünlü isim tarafından dikkat çekiyor. Özellikle düz bir görünüme sahip saçlarda çok daha keskin ve asil bir görünümün simgesi olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

asimetrik-kut-kisa-sac-modeli

Kısa Kahkül Saç Modeli

Bu noktada en çok dikkat çeken seçenek ise kısa saçlarda kahkül uygulamalar. Farklılık yaratma amacı içerisinde olan kadınlar için her anlamda dikkat çeken örneklerden birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Dolayısı ile bu saç modeli de iyi bir alternatif diyebiliriz sanırım.

kisa-kahkül-sac-modeli

Ayrımlı Kısa Saç Modeli

Ortadan ayrılmış kısa saç modeli, dalgalı bir görünüm kazandırılması ile birlikte ciddi anlamda standartları belirleyen seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile bu uygulama, adından çok ciddi anlamda söz ettiriyor. İdeal örneklerden de birisi olarak şiddetle tavsiye ediyoruz.

ayrimli-kisa-sac-modeli


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here