En çok merak edilen konulardan birisine geldik. Kış sezonunun en trend saç renkleri ile alakalı olarak siz değerli bayanlara muazzam bilgiler sunacak ve en iyi seçenekleri değerlendirebilmeniz için derinlemesine bilgiler sunacağız. Daha fazla bilgi için yorum alanlarımızdan bizlere sorunsuz bir şekilde ulaşabileceğinizi de asla unutmayın.

Saç rengi trendleri, her mevsim ciddi anlamda değişim sürecinin içerisine girer ve bu anlamda seçici olmak, en doğru seçeneklere yönelmek önemlidir. Ünlü kadınlar, bu anlamda saç renkleri ile alakalı olarak en ciddi şekilde trendi belirleyen kişiler olduklarından dolayı sizlere kış aylarına yönelik daha kapsamlı bilgiler sunacak ve hazırlıklarınıza yardımcı olmaya çalışacağız.

2018 Kış Aylarının EN Popüler Saç Renkleri

Yine bizleri bu anlamda aydınlatan kişiler sizlerinde tahmin edebileceğiniz üzere ünlü kadınların kullanmış olduğu saç renkleri olarak dikkatleri çekiyor. Çok farklı saç renkleri değerlendiriliyor ve bizlerde elimizden geldiğince sizler için her zaman en doğru seçenekleri sunma yoluna gidiyoruz. Şimdi resimli örnekler ile ilk olarak trendi belirleyen birkaç saç rengini sizlere sunacağız.

1# Saç Uçlarına Pembe Uygulama Trendi

Özellikle sarı saçlı bayanlar için son derece farklı bir görünümü ortaya çıkaracak olan saç uçlarına pembe gölge uygulaması, görsel olarak mükemmel seçenekleri sizlere sunuyor. Sarı saçların keskin görünümüne daha farklı bir hava kazandırmak için aşırı olmayacak şekilde pembe renk uygulaması kendinizi farklı hissetmenize yardımcı olacak güzel bir uygulama.

kis_sac_renkleri_5

2# Karamel Balyaj

Karamel ve kahve tonları zaten kadınlar için zaman içerisinde vazgeçilmez seçeneklerden birisi olarak dikkat çekti. Karamel balyaj, 2018 yılında kış sezonunun en çok tercih edilen ve en çok ilgi gören saç renklerinden birisi olarak dikkat çekecek. Kuaförlerin de en çok talep edeceği uygulamalardan birisi olarak dikkat çekecek.

kis_sac_renkleri_3

3# Metalik Sarı

Kim Kardashian’ın son dönemde gündemi ciddi şekilde belirlemesini sağlayan bu saç rengi, kısa süre içerisinde kadın saç rengi trendleri içerisinde çok ciddi anlamda ön plana çıkarak fark yarattı diyebiliriz sanırım. Uzun saçlarda bilhassa mükemmel görünüm sağlıyor. Cara Celevingne ile popüler hale gelmiş olan bu saç rengi günümüz trendini en iyi şekilde belirliyor.

kis_sac_renkleri_4

4# Kremsi Sarı

Sarı renginin de tonları ve kullanım seçenekleri mevcut. Özellikle düz saçlarda kremsi bir görünümü elde etmenizi sağlayacak olan kremsi sarı dediğimiz renk, kış aylarında dikkatleri üzerine çekmeniz için son derece etkileyici renklerden birisi olarak ön plana çıkacak ve fark yaratacak.

kis_sac_renkleri_2

5# Siyah

Siyah ya da simsiyah diye tabir edebileceğimiz en koyu saç renkleri de trend. Koyu renkler özellikle göz alıcılık sebebidir. Saçlarınızda parlak bir görünüm de elde ettiğiniz zaman saçlarınız ben buradayım diye haykırarak fark yaratacak.

kis_sac_renkleri_1


1 YORUM

  1. Her zaman olduğu gibi metalik sarı yine trendler arasında. 2018 yılın da metalik sarıyla devam etmeli o zaman 🙂 Kış sezonu oldukça renkli geçecek gibi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here