Bugün ki makalemizde yeni sezona doğru yaklaşırken dikkat çeken seçeneklerden birisi olan 2018 kısa gelin saçı modelleri ile alakalı olarak öneriler sunacak ve fikir edineceğiz. Türkiye genelinde artık gelin saçları konusunda yenilenen seçenekler dikkatleri çekiyor da diyebiliriz sanırım. Her geçen gün büyüyen bu sektörde kuaförlerin de yaratıcılıkları ciddi anlamda dikkat çekiyor.

Kısa saçlar, günümüzde özellikle trend olan seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çektiğinden dolayı her ne olursa olsun bu öneriler sizlere iyi bir ilham kaynağı olacak. Dünya genelinden ünlü kadınların çok ciddi anlamda kısa saça eğilmesi nedeni ile 2018 yılı için sizleri aydınlatan seçenekler çok daha farklı olacak diyebiliriz sanırım.

2018 Kısa Gelin Saçı Önerileri

Sizlerde trende ayak uydurmak istiyorsanız aşağıda sunacağımız resimli örnekler çok ciddi anlamda farklı imkanları sizlere sunuyor da diyebiliriz. Kısa gelin saçları kısa vadede çok ciddi anlamda trend olacak. Dolayısı ile imkanlarıen iyi şekilde değerlendirin. Örnekler aşağıdaki gibidir.

ok-kısa-gelin-saçı-modeli

Saç aksesuarları, özellikle kısa saçlı gelinler için olmazsa olmazlardan birisidir. Saç kesiminiz nasıl olursa olsun bu modeller kısa vadede fark yaratıyor. Dolayısı ile yukarıdaki örnek sizler için en ideal imkanlardan birisi olarak da dikkatleri çekecek diyebiliriz sanırım.

içekli-kısa-gelin-saç-modeli

Küt saç modelleri de yine kadınlar için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Küt kahkül, dolayısı ile kısa vadede ülkemiz gelinlerinin de kuaförlerden en çok talep ettikleri seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diye4biliriz sanırım. Dolayısı ile bu model de mutlak surette ön planda tutulmalı.

2016-kısa-gelin-saçı

Klasik sevenler için de çok iyi seçenekler mevcut. Marilyn Monroe saçları bu anlamda kadınlar için önemli seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor ve hal böyle olunca bizlerde elimizden geldiğince en ideal seçenekleri sizlere sunmak adına araştırıyoruz. Dolayısı ile örnekleri derinlemesine incelemeniz iyi olacaktır.

içekli-taç-kısa-gelin-saç-modeli

Dalgalı küt, kadınlar için mükemmel göze hitap eden seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Hal böyle olunca ideal seçenekleri çok daha yakından değerlendirme şansına erişiyoruz. Yukarıdaki örnek sizler için kuaförlere gösterebileceğiniz en ideal örneklerden birisi olarak da ön plana çıkıyor diyebiliriz.

kısa-gelin-saçı

Kısa örgüler, yine kadınların tercih ettiği ideal seçeneklerden. Yüz hatlarınızı ve gülüşünüzü daha fazla ön plana çıkarabilmek için tercih edebileceğiniz bu saç modelleri fark yaratıyor. Doalyısı ile her ne olursa olsun örneklerimiz en iyi şekilde seçilmiş ve sizler için derlenmiş örnekler olarak ön planda.

platin-sarısı-kısa-gelin-saçı-modelleri

Daha sıradışı modeller istiyorsanız yine erkek tipi saçı geriye tarama çok daha ideal bir seçenek. Özellikle parlak saçlarda mükemmel bir görünümü sizlere sunan bu saç modelini uygun saç uzunluğuna eriştiğinizde sorunsuz şekilde deneyim edebilme şansına sahip olabilirsiniz.

kaküllü-kısa-gelin-saçı


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here