Bugün ki makalemizde bilgi sahibi olabilmeniz amacı ile 2018 okul saç modelleri konusunda birkaç farklı öneriyi sizlere sunacak ve fikir edinmenizi sağlayacağız. Özellikle liseli kızlar, bu saç modelleri konusunda son derece araştırmacı ve yeni fikirlere ciddi anlamda açık durumdalar. Bizde her zaman olduğu gibi sitemiz içerisinde sizlere daha geniş kapsamlı bilgiler sunmak amacındayız.

Okul saçı önerileri ile alakalı olarak 2018 yılının en trend seçeneklerini sizlere sunarak değerlendirmenize yardımcı olmak amacı içerisindeyiz. Lafı daha fazla uzatmadan bu anlamda merak edilenleri de sizlere enine boyuna sunacağız.

2018 Okul Saçı Modeli Önerileri

Yenilikçi fikirler, her zaman için ciddi anlamda iyi sonuçları beraberinde getirir. Bizlerde bu noktada elimizden geldiğince daha geniş kapsamlı örnekleri sizlere sunacağız. Hemen konu üzerine biraz daha derinlemesine inelim istiyoruz.

2018-okul-sac-modelleri

Yukarıda gördüğünüz saç modeli, dalgalı ve dağınık saçlar için pratik bir örnek olarak dikkatleri çeker. Özellikle baş çevresine saçınızın belirli bir kısmını kullanarak yapacağınız taç şeklinde örgü, fark yaratmanıza ve ilgi görmenize neden olarak diğer seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekecektir.

okul-saci-modelleri

Bu saç modeli, biraz zor ancak düz saçlar için mükemmel ötesi imkanlar sunuyor. Özellikle sarı saçlarda kendisini çok daha net bir şekilde gösteriyor. Yapılışına dair detayları internet üzerinde bulabilme şansına sahip olacaksınız.

2018-okul-sac

Liseli genç kızlar için özellikle düz saçlara uygulanan örgü modellerin de ciddi anlamda ilgi gördüğünü net şekilde söyleyebiliriz. Yukarıdaki örneğin de ilgi çekicilik düzeyi son derece yüksek.

2018-okul-saci-modelleri

Sarı saçlar için en ideal seçeneklerden bir diğeri. İki yandan örgü topuz saç modeli olduğu gibi aynı zamanda doğrudan at kuyruğu örgü saç modeli farklı farklı görüntü seçeneklerini sizlere sunan önemli bir detay olarak da dikkatleri çekecek.

2018-yili-okul-icin-yapilabilir-sac-modelleri

Yukarıda da birçok farklı seçeneği sizlere sunan bazı örnekleri inceleyebilme şansına sahip oluyorsunuz. Yine düz saçlar için uygulanabilecek olan alternatif okul saçı modellerini inceleme şansına sahip oluyorsunuz.

1047038961b42e332a2d2733c9a06afeb6fda56aa

Saçı fiyonk şeklinde katlamak sureti ile yapılan bu saç modelinin özellikle çok ilgi gördüğünü ve kızlar arasında dahi çok konuşulduğunu biliyoruz. Bu neden dolayısı ile örneklerimiz arasında fark yaratıyor.

20-farkli-sac-modeli-yapilisi

Yine alternatif saç modelleri. Gerçek kişiler denemedi ancak tek bir görsel içerisinde birçok farklı detayı sizlere sunan bir örnek olduğundan dolayı fikir sahibi olabilmeniz açısından iyi bir kaynak.

Okul-Saç-Modelleri-Kapak

Yine alternatif ve bir o kadar da şirin seçeneklerden birisi. Okulda saçlarınız ile ilgiyi üzerine çekmek istiyorsanız bu seçenekleri en ince ayrıntısına kadar değerlendirme şansına da sahip olacaksınız.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here