Kadınlar için en önemli araştırma sebeplerinden birisi olan 2018 ünlü kadınların kısa saç modelleri konusunda elimizden geleni yapacağız. Artık kadınlarda sıradışı seçeneklere doğru eğilim çok ciddi anlamda yükseliş gösteriyor. Sadece ülkemiz ünlü kadınlarında değil, dünya genelinde adından söz ettirmiş kadınlarda bunu net şekilde görebilme şansına sahip olabilmekteyiz

Kısa saçlar, özellikle modern bir görünüm açısından çok ciddi anlamda fark yaratıyor. 2018 yılında ünlü kadınların önemli bir kısmı kısa saçları ile ön plana çıktı. Listemizde bu anlamda sizlere bilgiler sunma yoluna gideceğiz. Hemen başlayalım istiyoruz.

2018 Yılında Kısa Saç Kesimi Kullanan Ünlü Kadınlar

Listemiz kabarık. Özellikle yeni trendlere ayak uydurmak isteyen kadınların en önemli resimlerini bu makalemizde sizlere örnek olarak sunmak ve fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz. Daha fazla merak ettiğiniz seçenek söz konusu ise yorum alanlarımızdan bizimle paylaşmanız ideal olacaktır.

Selena Gomez Kısa Saç Modeli

Son dönemde saçlarını platin sarı rengi ile renklendiren Selena Gomez, omuz hizasında katlı küt saç modeli ile kadınların idol olarak gördüğü isimlerin başında geliyor. Hal böyle olunca kendisi, günümüzde en büyük kısa saç idollerinden birisi durumunda.

selena-gomez-kisa-sac-modeli

Jeniffer Lawrence Kısa Saç Modeli

Son dönemde Hollywood dünyasının en çok ön plana çıkan ismi. Sarı saç rengi ile ciddi anlamda fark yaratan Lawrence, kısa saç modelleri konusunda yıllardır farklı seçenekler deniyor. Pixie kesim saç modeli ile de adından ciddi anlamda söz ettirdiğini söyleyebiliriz. Listemiz içerisinde en önemli detaylardan birisi.

jeniffer-lawrence-kisa-sac-modeli

Keira Knightley Kısa Saç Modeli

Karayip Korsanları filmi ile hayatımıza daha derinlemesine bir şekilde girdiş. Ünlü oyuncu, kısa saç modelleri konusunda küt seçenekleri çok fazla seven ve bunun üzerine düşen isimlerin başında geliyor. Bizde listemizde yer vererek bu anlamda en önemli örneklerden birisi olarak gördük.

keira-knightley-kisa-sac-modeli

Anne Hathaway Kısa Saç Modeli

Yine kısa saçlar konusunda dünya genelinde ekol olmuş isimlerden birisi. Anne Hathaway, günümüz trendlerine ayak uydurduğu gibi kısa saç modelleri konusunda kadınlar için önemli bir kaynak olarak dikkatleri çekiyor. Bizde listemiz içerisinde kendisine mümkün mertebe yer vermek istedik.

anne-hathaway-kisa-sac-modeli

Tuba Büyüküstün Kısa Saç Modeli

Ülkemiz ünlüleri içerisinde kısa saç modelleri ile özdeşleşmiş Tuba Büyüküstün, kadınlar için yine en önemli ekollerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Güzelliğini saç modelleri ile destekleyen Büyüküstün, bu anlamda trendleri de belirleyen isimlerin başında geliyor diyebiliriz.

tuba-buyukustun-kisa-sac-modeli


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here