Bugün sizlerle birlikte 2018 trend saç rengi ile alakalı olarak yeni bir öneride bulunacağız. Özellikle bu renk, Avrupa’lı kadınlar için son derece trend bir seçenek haline geldi. Yılbaşı gecesi için de kullanılabilecek en farklı saç renklerinden birisi olarak dikkatleri çektiğini net bir şekilde ifade etmemiz gerekiyor. Ülkemizde de trend olacağını düşünüyoruz.

Maun saç rengi, kısa vadede o kadar geniş kitlelerce tercih edildi ki sitemiz içerisinde yer vermezsek olmayacağını düşündük. Bu renk ile saçlarınız herkesin gözlerini çok ciddi anlamda alacak. Organizasyonlarda ve günlük hayatınızda da gözleri alacaksınız. Kendiniz için en ciddi şekilde yenilik bu renk olacak. Hemen örneklerine de eğilelim.

Maun Saç Rengi

Maun Saç Rengini Tanıyın

Mükemmel bir renk olduğunu söylemeliyiz. Biraz bordo, biraz mürdüm, biraz pembe. Karmakarışık bir rengin tek bir isimde buluşması. Maun, dünya genelinde kadınlar için en ciddi trendlerden birisi olarak dikkatleri çekti diyebiliriz. Aynı zamanda uzun ve düz saçlarda parlak bir görünüme kavuşuyor. Bu da ciddi anlamda fark yaratıyor.

Koleston Maun

Ülkemizde Satılan Renklerden

Ülkemizde yıllardır satılan bu saç rengi çok fazla kadın tarafından kullanılmıyor. Koleston, bu renge geçmek isteyen tüm kadınlar için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor. Özellikle göz alıcı saçlar için son derece ideal bir renk. Düz saçlarda kendi kendine parlak bir görünüme hızlı şekilde kavuşuyor. Dalgalı saçlar ile ise çekicilik çok daha ciddi noktalara geliyor.

Maun Saç Rengi Örnekleri

Her Model için Uyumlu

Her saç modeli ile ciddi anlamda uygunluk gösteren renklerden birisidir. Ancak daha fazla ön plana çıkan bir görüntü amacı içerisinde iseniz uzun saçlarda çok daha fazla dikkat çekiyor. Kısa saçlarda uzaktan baktığımız zaman renk kızıla da çalıyor. Ancak uzun saçlarda bilhassa dalgalı olduğu zaman çok daha net bir şekilde kendisini gösteren saç renklerimizden birisidir. Hal böyle olunca mutlak surette tavsiye ettiğimiz saç modelleri arasında yer alır.

Maun-Saç-Rengi-6

Renk Geçişleri Gözlenebilir

Farklı renklerden maun rengine geçiş yapmak isterseniz bu süreç çok ciddi anlamda zorlu olabilir. Bu neden dolayısı ile saç rengi geçişinde uzmanlardan yardım almanızı öneririz. Uygulaması ne kadar iyi olursa kısa vadede görüntü anlamında etkileri o kadar cazip ve ilgi çekici olacaktır. Bunu göz ardı etmemeniz şiddet ile tavsiye edilir.

Maun-Saç-Rengi-4

Asalet kazandıran bir görünüm için uzun süredir bu tarz saç renklerini sizlere önermediğimizi de fark ettik. Sacportali.com ekibi olarak gelecek sene ile alakalı olarak çok daha trend seçenekleri sizlere sunabilmek için çok fazla seçenek üzerinde duracağız. Önerilerimiz, genel itibari ile dünya genelinden kadınların kullandığı seçenekleri de sizlere özen ile sunuyoruz. Maun, değerlendirilmesi gereken bir renk.

Maun-Saç-Rengi-3


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here