Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte geleceğe bakacak ve 2018 saç renkleri ile alakalı olarak uzman önerilerini sunacağız. Bildiğimiz gibi saç renklerinde trendler daha çok sıradışı seçenekler üzerine doğru eğilim gösteriyor. 2018 yılı, moda anlamında çok farklı seçeneklere sahne olacak bir sene olacak ve fark yaratacak diyebiliriz sanırım.

Saç rengi önerileri ile alakalı olarak web sitemizde kısa bir zaman dilimi öncesinde daha yeni seçenekleri sizlere sunacağız. Türk kadınları için en ideal seçenekleri sizler için değerlendirecek ve fikir edineceğiz. Hemen konu üzerine biraz daha derinlemesine eğilelim ve fikir edinelim.

2018 Saç Rengi Önerileri

Saç bakım uzmanlarına göre bu saç renkleri kısa zaman içerisinde çok ciddi şekilde fark yaratacak ve ön plana çıkacak. Bizde elimizden geldiğince resimli örnekler ile en ideal imkanları sizlere sunabilmek için somut adımlar atacağız. Hemen önerilerimize geçelim.

1# Ecaille Saç Rengi

Ombre trendi olarak da dikkatleri çeken bu saç renginin sarıya yakın açık tonlar içermesi son derece tercih sebebi olmasını sağlayarak ünlü kadınların da çok tercih ettiği seçeneklerden birisi olmasına yardımcı oluyor.

Ecaille Saç Rengi

2# Kaplan Gözü Saç Rengi

Kahve, sarı ve biraz da kızıla yakın olarak nitelendirebileceğimiz bu saç renginin kadınlar için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye genelinde bu saç rengine eğilim son derece fazla ve önem arz ediyor diyebiliriz.

Kaplan Gözü Saç Rengi

3# Abanoz Kahve Saç Rengi

Kahve tonları, bilindiği üzere ülkemizde her kadın için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Abanoz kahve, biraz daha koyu renk olması münasebeti ile çok daha popüler ve çok daha etkileyici diyebiliriz sanırım.

Abanoz Kahve Saç Rengi

4# Bakır Kızıl Saç Rengi

Kızıl saç rengi evet trend. Ancak ülkemizde özellikle Elçin Sangu ile birlikte trend hale gelmiş olan bakır kızıl, 2018 yılında kadınlar için en ideal saç renklerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Bakır Kızıl Saç Rengi

5# Blonde Gri Saç Rengi

Blonde gri, beyaza yakın bir saç rengi olarak dikkatleri çekiyor. Biraz da platin sarı normalarında bir saç rengi olarak da niteleyebiliriz. Sıradışı bir saç rengi arayışı içerisinde iseniz bu saç rengi 2018 yılında yine trendler arasında yer alacak.

Blonde Gri Saç Rengi

6# Blorange Saç Rengi

Pembe renk normlarında mükemmel ötesi saç renklerinden birisidir. Özellikle genç kızların en çok tercih ettiği modellerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Genel itibari ile Avril Lavigne stili de denebilir bu renk için.

Blorange Saç Rengi

7# Ronze Saç Rengi

Yine turuncu normlarında inceleyebileceğimiz bu saç rengi, kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda trend hale gelerek adından söz ettirdi. Özellikle turuncu elbiseler ile bu saç muazzam bir görüntüyü sizlere sunuyor.

Ronze Saç Rengi

8# Eclipting Saç Rengi

Özellikle yurtdışında ünlü kadınların kullandığı bir teknik diyebiliriz. Geçişli bir renk olmasına rağmen görüntü anlamında en mükemmel seçenekleri sizlere sunuyor bu saç rengi ve fark yaratıyor diyebiliriz.

Eclipting Saç Rengi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here