Bu haberimizde ünlüleri idol olarak gören kadınlar için 2018 yılında ünlü kadınların saç kesimleri üzerine örnekler sunacağız. Türkiye genelinde özellikle saç modeli trendlerine karşı çok ciddi anlamda ilgi durumu söz konusu. Bizlerde sitemiz içerisinde elimizden geldiğince sizleri bu noktada bilgilendirme yoluna gidiyoruz. Ünlü kadınların saç kesimlerine yönelik olarak 2018 yılı ciddi anlamda fark yarattı.

Bu fark ile alakalı merak ettikleriniz muhakkak ki var. Değişen saç renkleri ve saç kesimleri bu noktada sizlere farklılıklar sunacak. Bizde elimizden geldiğince en güncel örnekleri sizlere sunalım istiyoruz.

Kat Kat Saç Kesimi

Yeni sezonun trend seçeneklerinden birisi. Dilerseniz özel gecelerinizde ıslak görünüm vererek kullanın. Dilerseniz ise günlük olarak dağınık ve dalgalı bir şekilde kullanın. Her durumda modern, her durumda ilgi çekici ve kaliteli bir saç modeli olarak dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz.

kat-kat-sac-kesimi

Asimetrik Küt Saç Kesimi

Son 5 yıllık zaman dilimi içerisinde tüm kadınlar için ciddi anlamda popüler hale gelmiş saç modellerinden birisi. Dilerseniz kulak hizasına kadar kısa kullanın, dilerseniz boyun hizasına kadar. Ancak her ne olursa olsun günlük ya da özel günler için kullanım açısından son derece modern bir görüntü. Ünlü kadınlarda ciddi anlamda tercih ediyor diyebiliriz.

asimetruk-kut-sac-kesimi

Perçem Saç Kesimi

Özellikle perçem ve kahküllü saçlar günümüz ünlüleri tarafından çok ciddi anlamda tercih ediliyor. Tam da bu noktada birkaç ünlüyü analiz edebilirsiniz. Açık renk saçların moda hale gelmesi ile birlikte saçları daha fazla ön plana çıkarmak için kahkül ile de destekleyebilme şansına sahipsiniz.

prenses-percemi-sac-kesimi

Rapunzel Saç Kesimi

Kim Kardashian ile günümüzde özellikle ön plana çıkmış olan bir saç kesim modeli olduğunu söyleyebiliriz. Ortadan iki yana ayrılmış bir saç düşünün. Saçlarınız mümkün mertebe uzun. Uzun olduğu gibi dalgalı görüntüsü ile de yine ciddi anlamda gözü alıyor. Hele ki açık renk ile desteklediğinizda bomba gibi bir saç kesimi.

rapunzel-sac-kesimi

Dalgalı Küt Saç Kesimi

Son dönemde gündemi sıklık ile meşgul eden Selena Gomez ile trend hale gelmiş olan bir saç modeli olduğunu söyleyebiliriz. İşte tam da bu noktada dalgalı saçların büyüsünü küt saçlar ile birleştiren mükemmel bir görünümün avantajlarını değerlendirebileceksiniz. Selena Gomez, özellikle son dönemde güzelliği ile gündemden düşmeyen isimlerin başında geliyor. Saçları da bunun en büyük destekçisi.

dalgali-kut-sac-kesimi

Pixie Saç Kesimi

Biraz daha kısa, biraz daha erkeksiye yakın ve sıradışı bir saç kesim modeli mi arıyorsunuz? Pixie kesim saç modelini değerlendirmek sizler için en ideal seçeneklerden birisi olarak dikkat çekecek. Farkı net şekilde görebilme şansına sahip olacaksınız.

pixie-sac-kesimi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here