BUĞDAY BİR TENE SAHİPSENİZ SAÇLARINIZ İLE GÜZELLİĞİNİZİ BELİRGİNLEŞTİRİN

Özellikle yaz ayları geldiğinde şapka gibi aksesuarlar önemini yitirir. Bu aylarda kadınlar saçlarını çarpıcı renkler ile güzelleştirirler. Eğer siz de buğday tonlarında bir tene sahipseniz güzelliğinizi açık kumral saç rengi ile belirginleştirmelisiniz.

Küllü Kumral Saç Rengi
Küllü Kumral Saç Rengi

Buğday teninizi destekleyen çilek tonlarında bir ruj ile dudaklarınız ve açık kumral saç rengi ile güzelleştirilmiş saçınız gözleri üzerinizde toplayacaktır.

Açık Kumral Saç Rengi Kimler Tarafından Tercih Edilmelidir?

Kumral saç rengi sarı renginden önceki en açık saç rengidir. Sarı saç rengini tercih etmeyen ancak yine de açık bir saç rengine sahip olmak isteyen kadınlar; açık kumral saç rengi tercih etmelidir.

 

Özellikle doğal açık kumral saç rengi saçınızın rengini oluşturuyorsa; saçınıza farklı ışıltıda renkler ekleyerek bir saç rengine bağlı kalmazsınız. Küllü kumral, altın kumral, bej kumral ve bakır kumral sizin için ideal olabilecek alternatifler arasında yer alır.

Gölgelendirme ve balyaj yöntemleri ile açık kumral saç renginizi ön plana çıkartıp, güzelliğiniz ile insanları büyüleyebilirsiniz.

Açık kumral saç rengini tercih ederken doğal bir görünüme sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here