Bugün sizlerle birlikte son dönemlerin en trend seçeneklerinden birisi olarak dikkat çeken ve adından söz ettirmeyi başaran alçak atkuyruğu saç modelleri ile alakalı olarak en ideal seçenekleri sizlere sunacak ve fikir edineceğiz. Dünyaca ünlü kadınların da kullandıkları mükemmel görünüm sunan saç modellerinden birisi olarak da dikkat çekiyor diyebiliriz.

Ünlü kadınlarda alçak atkuyruğu saç modeli, son dönemin en trend başlıklarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Güzelliği ve yüz hatlarını ön plana çıkarmak, gülüşü belirginleştirmek ve her anlamda fark yaratabilmek için bu saç modellerine dair ünlülerin örneklerini sizlere sunmak ve fikir edinmenizi sağlama amacı içerisindeyiz.

Ünlülerin Alçak Atkuyruğu Saç Modelleri

Çok çok fazla örnek sunabiliriz ancak son dönem moda ikonu olarak dikkat çeken ve bu saç modelini tercih eden ünlü kadınları sizlere örnek olarak sunacak ve üzerlerinde duracağız. Şimdi detaylara inelim.

1# Gigi Hadid

Kahve saç tonu ile kısa süre içerisinde konuşulan Gigi Hadid, özellikle alçak atkuyruğu saç modeli ile kısa sürede güzelliğini ve yüz hatlarını ön plana çıkarmayı başardı diyebiliriz.

gigi-hadid

2# Beyonce

Son dönemde özellikle XXL saç kullanımı ile dikkatleri çeken Beyonce, uzayan saçlarında kullanmış olduğu alçak atkuyruğu saç modeli ile birlikte kadınlar için ikon hale gelmeyi başardı.

beyonce

3# Margot Robbie

Ünlü oyuncu da bu saç modelini biraz daha dağınık bir görünüm seçeneği ile kullanarak sizlere farklı bir şekilde ilham kaynağı olmayı da başarıyor diyebiliriz.

margot-robbie

4# Jeniffer Lopez

Dünyaca ünlü Latin Amerika’lı sanatçı da bu akıma ayak uydurdu. Güzelliği ile dünya genelinde trend olan Lopez, bu saç modelini kullanarak da adından ciddi anlamda söz ettiriyor.

jeniffer-lopeaz

5# Faretta

Faretta, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir organizasyonda alçak atkuyruğu modelini deneyerek aslında daha fazla ne kadar güzel olabileceğinin sınırlarını enine boyuna keşfetti.

faretta

6# Gwenyth Paltrow

Hollywood’un ünlü yıldızlarından birisi olan Gwenyth Paltrow, geçtiğimiz günlerde ki bir organizasyonda sarı saçlarında kullandığı muazzam alçak atkuyruğu saç kesimi ile gecenin en çok dikkat çeken duru güzellerinden birisi olarak da dikkatleri çekti.

Gwenyth-Paltrow

7# Jessica Alba

Kimilerine göre dünyanın en güzel kadınlarından birisi olarak görülen, kimilerine göre ise seksiliği ile daha fazla ön plana çıkan Hollywood’un bir diğer ünlü oyuncusu Jessica Alba’nın kullandığı alçak atkuyruğu saç modeli de kısa sürede internet üzerinde dilden dile hızlı bir şekilde yaygınlaşmayı başardı.

jessica-alba


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here