Bugün sizlerle birlikte Altın Kelebek ünlülerin saç modelleri ile alakalı olarak muazzam örnekleri sunacağız. Ülkemizin en önemli ödül organizasyonlarından birisi olarak dikkat çeken ve adından ciddi anlamda söz ettirmeyi başaran Altın Kelebek, kırmızı halıda yine muazzam güzellikleri ağırladı. Bizde kendimiz için önemli olan seçeneklerden birisi olan saç modellerini hemen içinden çekip çıkardık.

Bildiğimiz gibi artık ödül törenleri ülkemiz genelinde sıklık ile yapılmaya başlandı. Durum böyle olunca ünlülerin saç modellerine yönelik olarak daha geniş kapsamlı seçenekleri sizlere sunabilmek adına somut adımlar atacağız. Bu modeller her anlamda ilgi çekici ve göz alıcı örnekleri içeriyor.

Altın Kelebek Ünlülerinin Saç Modelleri

Ödül alsın ya da almasın güzellikleri ile dahi gecenin ışıltı saçan ünlülerini sizler için derinlemesine inceledik. Ülkemiz genelinde birkaç senelik dilim içerisinde ön plana çıkan bu ödül töreninde bazı isimler var ki adından söz ettiriyor. Şimdi konu üzerine daha derinlemesine eğilelim ve fikir edinelim.

Neslihan Atagül

Son dönem televizyon dünyasının en ünlü isimlerinden birisi olarak dikkat çeken Atagül, kısa vadede güzelliği ve kullandığı saç modelleri ile de dikkat çekti. Pantene güzellerinden de birisi olduğu için geceye ışıltı katan kadınların başında geldi diyebiliriz sanırım.

altin_kelebek_600_3

Başak Dizer

Yine muazzam bir güzellik, şıklık ve aynı zamanda göz alıcı bir saç modeli. Pantene Altın Kelebek Ödülleri kapsamında gecenin büyüleyen isimlerinin başında gelen Başak Dizer, muazzam dalgalı ve göz alıcı saç modelleri ile en çok konuşulan ve ön plana çıkan isimlerden birisi olarak da adından ciddi anlamda söz ettirdi diyebiliriz sanırım.

altin_kelebek_600_2

Özge Ulusoy

Ünlü model, muazzam detaylara sahip elbisesi ile kısa zaman içerisinde adından ciddi anlamda söz ettirdi diyebiliriz. Türkiye genelinde ciddi anlamda ilgi göröen isimlerden birisi olan Ulusoy, kısa vadede herkes için saç modeli anlamında da idol hale geldi diyebiliriz. Kısacası yine büyüleyen bir isim daha.

altin_kelebek_600_1

Melisa Aslı Pamuk

Asalet dolu bir gecede yine adından ciddi anlamda söz ettirmeyi başaran mükemmel bir güzellik. Melisa Aslı Pamuk, uzun ve dalgalı saçları ile geceye renk katan diğer isimler arasında yer aldı ve saç modeli ile trendi belirledi.

s-7cbc8caf1fb1db94173cee38b686e1ffaa364bfe

Şeyma Subaşı

Organizasyona eşi Acun Ilıcalı ile katılan ve Yılın Instagrammer / Youtuber’ı ödülünü Enes Batur’a takdim eden Subaşı, güzelliği ve zarafeti ile olduğu kadar son derece sade ve yüz hatlarını ön plana çıkaran saç modeli ile gecenin parlayan yıldızlarından birisi olarak adından söz ettirmeyi başardı.

IaMqM33qpUOH5yG_lDQO3w


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here