Bugün ki makalemizde ülkemizde ki en ünlü isimlerden birisi olan Aslı Enver saç rengi ve saç modelleri konusunda örnekler sunacağız. Türkiye’nin yükselen değerlerinden birisi olduğüu şüphesiz. En az oyunculuk yetenekleri ile olduğu kadar güzelliği ile de kendisi adına fark yaratan bir kişi. Çok araştırıldığı da biliniyor.

Dolayısı ile sizlere bu anlamda birkaç yeni örnek sunarak Aslı Enver’i idol olarak gören okuyucularımız için bilgiler sunacağız. Daha fazla merak ettiğiniz seçenek varsa hemen bilgi verme aşamasına geçelim.

Aslı Enver Saç Rengi

Aslı Enver Saç Rengi

Güzelliği ile ciddi anlamda fark yaratan Aslı Enver, saç renkleri konusunda da ciddi anlamda fark yaratır. Oyunculuğunun ilk yıllarından itibaren sarı saç renklerine bir eğilimi söz konusu. Küllü kumral saç rengi, 2018 yılında Aslı Enver saç rengi olarak dikkat çekiyor. Bu saç rengi, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde birçok kadın tarafından dikkat çekti.

Küllü kumral, geçişli bir saç rengi olduğundan ve özellikle parlak görünümü ile daha fazla dikkat çektiğinden dolayı Aslı Enver’in en önemli tercihi. Oldukça uzun bir süredir de bu saç rengini tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Aslı Enver Saç Rengi ve Saç Modelleri
Aslı Enver Saç Rengi ve Saç Modelleri

Aslı Enver Saç Modelleri

Enver, şu sıralar magazin dünyasını takip eden kişilerin de bilebileceği üzere Murat Boz ile bir birliktelik yaşıyor. Bu birliktelik, ülkemiz genelinde insanlar tarafından ilgi ile takip ediliyor. Aslı Enver, ilk olarak Kavak Yelleri dizisi ile ünlü oldu. Dizide kullandığı kakül saç modelleri de döneminde ciddi anlamda fark yarattı.

asli-enver-kakül-sac-modeli

Zaman içerisinde seçenekler daha modern hale geldi. Aslı Enver, bu dizi ile birlikte yavaş yavaş ünlü olmaya başlarken kişisel anlamda daha yeni seçenekler üzerine eğilim gösterdi. Kakül modelini topuz modeli ile birlikte birleştirerek çok daha güzel bir görünüme kavuştu.

asli-enver-topuz-sac-modelleri

Günlük hayatında ise genellikle örgü saç modellerini çok daha fazla tercih ettiğini net olarak söyleyebiliriz. Aslı Enver, bu noktada özellikle şirin ve genç görünümü için saçlarını kullanmayı çok çok iyi biliyor. Bizlerde incelemelerimizi genişletiyoruz. Aslı Enver, sarı saçları ile örgü modelini çok iyi kombinliyor.

asli-enver-orgu-sac-modelleri

Bir dönem dalgalı ve dağınık saç modelleri ile de ciddi anlamda ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Aslı Enver, bu noktada trendleri belirlemeye başladı. Her yeni dizi ve film projesi için farklı kimliklere büründü. Bununla birlikte insanların beklentilerini de tam olarak karşıladı. Dalgalı ve dağınık saçlar ise yeni trend oldu.

asli-enver-dalgali-sac-modelleri

Şimdilerde ise küllü kumral saç rengi ile uzun ve dalgalı saçları tercih ediyor. Arada yine kakül modeline geçiş yaptığını görebiliyoruz. Ancak bu anlamda ülkemiz geneli kadınları için her anlamda fark yaratan bir isim diyebiliriz.

asli-enver-penti


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here