Araştırma sebebi konulardan birisi olarak dikkatleri çeken Avrupalı kadınların saç trendleri ile alakalı olarak hazırlamış olduğumuz derleme makalemize hoşgeldiniz. Saçlar konusunda her zaman en iyi ve en görsel seçenekleri sizlere sunabilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Türkiye genelinde bu anlamda en iyi web sitelerinden birisi olduk.

2017 Sonbahar / Kış saç trendleri kapsamında da sizleri gelecek dönemlere daha hızlı bir şekilde hazırlamak, doğru seçeneklere çok daha kısa zaman içerisinde erişmenizi sağlamak ve merakınızı giderebilmek adına yepyeni bir derleme ile yeniden sizlerin karşısına çıktık. Şimdi konunun derinlerine inelim.

Avrupalı Kadınların Sonbahar / Kış Saç Trendleri

Tabi ki çok fazla seçenek var. Avrupa, genellikle moda ve trend konusunda en ciddi takipçi. Sektörün de çıkış yeri olarak niteleyebiliriz. Dolayısı ile kendiniz için dahi en uygun seçenekleri değerlendirebileceğiniz mükemmel imkanlar olmalı. Dolayısı ile aşağıdaki önerilerimizi dikkate almanızda fayda var.

1# Tribal Örgü Saç Modeli

Örgüler daha genç ve şirin bir görünüm elde edebilmeniz için en ideal seçenekler arasında yer alır. Hal böyle olunca tribal örgüler, hem dağınıklığı sevmeyen hem de genç görünmek isteyen bayanlar için ideal.

tribal-orgu-sac-modeli

2# Perde Perçem Saç Modeli

Perçem seçenekler yeniden ön plana çıkarak trend hale geldi. Perdeli perçem saç modelleri ise günümüz defilelerinin dahi olmazsa olmazlarından birisi olarak ön plana çıktı.

perde-percem-sac-modeli

3# Dağınık ve Islak Görünümlü Saç Modeli

Daha asil ve daha göz alıcı bir saç modeli isteyenler için ıslak görünümlü dağınık saçlar çok daha iyi seçenekler sunarak fark yaratıyor.

daginik-ve-islak-sac-modeli

4# Kısa Bob Saç Modeli

Bob saç modelleri trendi aldı başını gidiyor. Bu anlamda yenilik denemek isteyenlere ultra kısa bob saç kesimi en ideal seçenekler arasında. Yüzünüzü de ciddi şekilde ön plana çıkarıyor diyebiliriz.

ultra-kisa-bob-sac-modeli

5# Uzun Dalgalı Saç Modeli

Dalgalı saç modelleri her zaman için trend olmuştur. Uzun ve dalgalı saçlar, özellikle asit renkler ile birleştirildiği zaman mükemmel seçenekleri sizlere sağlayacak.

uzun-dalgali-sac-modeli

6# Bandanalı Saç Modeli

Bandana trendi yeniden dönüyor. Daha şirin bir görünüm için kadınların saçlarda ki en büyük silahlarından birisi olan bandana artık olmazsa olmaz olacak.

bandana-sac-modeli

7# Grunge Saç Modeli

Daha çok sıra dışı seçenekleri sevenler için bu kış aylarında grunge saç modeli en trend seçeneklerden birisi olarak ön plana çıkacak.

grunge-sac-modeli

8# Kase Kesim Saç Modeli

Yine sıra dışı ve kendisini ön plana çıkarmak isteyen kadınlar için mükemmel olanaklardan birisi. Kase kesim saç modeli, özellikle kısa saç modellerini benimseyen kadınlar için olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekecek.

kase-kesim-sac-modeli


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here