Son dönemde kadınlar için ciddi anlamda fark yaratan bal sarısı saç rengi, kısa bir zaman dilimi içerisinde internet ortamında da trendler arasında yer bulmaya başladı. Ülkemiz kadınlarının genelinde bildiğimiz gibi sarı saç modellerine karşı çok ciddi anlamda ilgi söz konusu. Bu ilgi, beraberinde bazı renklerin yaygın olarak karşımıza çıkmasına sebebiyet veriyor demek yanlış olmaz.

Trend kış saç renkleri, birçok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Işıltılı kahve son dönemde en trend seçeneklerden birisi olduğu gibi bazı dünyaca ünlü kadınlar, bal sarısı rengini tercih ederek bu anlamda adından çok ciddi anlamda söz ettiriyor. Bizde elimizden geldiğince en geniş kapsamlı örnekleri sizlere sunma yoluna gideceğiz.

Bal Sarısı Saç Rengi Örnekleri

Ünlü kadınlar kullanıyorsa trend bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle trend saç renkleri üzerine eğilim gösteren kadınlar için aşağıda sunacağımız örneklerin bağlayıcılığı da son derece etkili olacak. Şimdi daha fazla seçenek üzerine biraz daha derinlemesine eğilelim.

1# Beyonce

Son dönemde vazgeçemediği saç rengi olarak dikkatleri çeken bal sarısı, ünlü sanatçı için görsel anlamda mükemmel imkanlar sunduğu gibi aynı zamanda trend seçenekler üzerine de eğilim gösteriyor. XXL saçları ile de son dönemde gündemi ciddi anlamda meşgul ediyor.

beyonce-1

2# Jeniffer Lopez

Dünyaca ünlü Latin Amerika’lı sanatçı, yine son dönemde kullandığı ışıltılı bal sarısı saç rengi ile birlikte birçok kadının örnek aldığı ve trendi yakalayan isimlerden birisi olarak dfa dikkat çekiyor.

jeniffer-lopez-bal-sarisi-sac-rengi

3# Blake Lively

Dünyaca ünlü oyuncu, son dönemde saç modelleri ile de farkını ciddi anlamda ortaya koyuyor. Bal sarısı saç rengi ile yeni bir konsept, yeni bir mükemmellik. En ışıltılı görüntüyü en iyi örneklerden birisi olarak sizlere sunuluyor.

blake-lively-bal-sarisi-sac-rengi

4# Sara Canning

Yine mükemmel örneklerden birisi. Bu saç renginin düz saçlarda nasıl durduğunu görmek istiyorsanız Sara Canning, bu anlamda ciddi anlamda fark yaratıyor ve trendi belirliyor diyebiliriz.

sara-canning-bal-sarisi-sac-rengi

5# Zoey Deutch

Yine en iyi örneklerden birisi olarak dikkatleri çeken Zoey, dalgalı saç görünümü ile birlikte bal sarısı görünümünü bizlere en görsel şekli ile örnekleyen isimlerden birisi olarak da ön plana çıkıyor diyebiliriz.

zoey-deutch-bal-sarisi-sac-rengi

6# Jeniffer Anniston

İlerleyen yaşına rağmen hala genç görünmeyi başaran ve güzelliği ile de kadınları imrendiren güzel oyuncu, bal sarısı saç rengini yıllardır en iyi şekli ile kullanan isimlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

jeniffer-anniston-bal-sarisi-sac-rengi

7# Kate Bosworth

Son örneğimiz yine bu anlamda en ünlü isimlerden birisi. Tamamen sarı ve gölgesiz salt görünümü ile rengin ışıltısını bizlere en iyi şekilde sunan isimlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

kate-bosworth-bal-sarisi-sac-rengi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here