Her kadın sağlıklı uzun saçlara sahip olmak ister. Uzmanların bu konudaki tavsiyesi hızlı bir şekilde saçların uzamasını sağlayan bemiks ampül ile saç uzatma yönündedir. Bu ampülün içerisinde saç bakımı için gerekli olan B vitamini bulunuyor. Böylece saçlarınız dökülmüyor ve kırılmıyor. Saçların yıpranmasını azaltan bemiks ampülü tüm eczanelerden temin edebilirsiniz.

5 TL gibi cüzi bir rakama satın alabileceğiniz bemiks ampül ile saç uzatma işlemini hızlandırabilirsiniz. Araştırmalar bemiks ampülün saç üzerinde iyileştirici etkisini olduğunu gösteriyor. 1 ay kadar düzenli kullanımdan sonra farkı göreceksiniz. Ev rahatlığında uygulayabileceğiniz bemiks ampül, 10 günde 1 cm kadar uzama sağlamaktadır.

bemiks-ampul
bemiks-ampul-sac-uzatma

Bemiks Ampul ile Saç Bakımı Nasıl Yapılır ?

Şimdiye kadar birçok kadının olumlu sonuç aldığı bemiks ampül ile saç uzatma için bahsedeceğimiz kürü uygulayabilirsiniz. Cezveye 1 çay bardağı su koyarak kaynatıp içerisine 1 yemek kaşığı sinemaki ilave edin ve 5-6 dakika demlemeye bırakın. Sinemakiyi süzüp kalan karışıma 1 çay kaşığı badem yağı ve 1 tane bemiks ampul ekleyin. Saçlarınıza bu karışımı masaj yaparak sürün ve 1 saat kadar bekletin. Beklerken saçlarınızı bone ile sarabilirsiniz. Bemiks ampül ile saç uzatma kürünü haftada bir kere tekrarlayarak netice alabilirsiniz.

bemiks-ampul-saca-nasil-uygulanir
Bemiks Ampul Saça Nasıl Uygunalır

Ayda 10 cm saç uzatma bemiks ampül ile saç uzatma için bahsedeceğimiz kürü yapabilirsiniz. Aynı şekilde bir çay bardağı suyu kaynatıp içerisine 1 çay kaşığı sinemaki koyup demleyin. Ardından sinemakiyi süzüp suyun içerisine birer tane bepanthen, bemiks, redoks ampul ve bir çay kaşığı badem yağı koyun.

Saça Bemiks Ampul Uygulama Şekli

Bu formül oldukça etkili olup saç diplerinize masaj yaparak tamamen yedirdikten sonra 2 saat bekletin. Düzenli olarak uygulamaya devam ettiğiniz saç yapınıza bağlı olarak ayda 10 cm kadar uzama sağlamaktadır.

Bemiks Ampul Saça Nasıl Uygulanır
Bemiks Ampul Saça Nasıl Uygulanır

Bemiks ampül ile saç uzatma kürlerini mutlaka haftalık olarak uygulamalısınız. Aksi takdirde faydasını göremeyebilirsiniz. Ayrıca kürleri taze olarak hazırlayıp bekletmeden tek seferde kullanmalısınız. 2 ay düzenli kullanımdan sonra 2 hafta arayla yapmalısınız. Ayrıca ilk uygulamada bir miktar saçınızın dökülmesinin normal olduğunu bilmelisiniz. Kokusundan rahatsız olabileceğiniz kürlere lavanta yağı ekleyebilirsiniz.

Bemiks ampul saça nasıl uygulanır sorusun cevabını vermeye çalıştık. Bemiks ampul kullanan okurlarımız, yorumlarını aşağıdan belirtebilir ve diğer üyelerimize yardımcı olabilirler.


9 YORUMLAR

  • Merhabalar Leyla Hanım,

   Hamile bayanların bemiks ampül kullanmasında sakınca olacağını düşünmüyorum.

   Ama her ihtimale karşı yine de eczacınıza danışmanızda fayda var.

   Daha doğru bilgiyi eczacınız verecektir.

 1. Merhaba benim saçlarım çok işlem gördü boya fln derken yıprandı keçe gibi olmuştu ama sonra bemiks ampul aldım şampuanıma kattım. bir aydır kullanıyorum saçlarım eski haline döndü yumuşacık. hemde uzatıyor bemiks.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here