Son dönemlerin dünya genelinde trend hale gelen saç modellerinden birisi olan boksör örgü saç modelleri, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde insanlar için dikkat çekici seçeneklerden birisi olarak dikkat çekti. Kadınların çok daha genç ve çok daha şirin görünmesine neden olan bu modeller, ismindeki gibi bir sertlik içermiyor aslında.

Ülkemiz kadınlarının da çok ciddi anlamda ilgisini çeken bu saç modellerinin zamanla daha da geniş kitlelerce benimsenmesi ortaya daha farklı sonuçlar çıkardı. Boksör örgü saç modelleri ile alakalı olarak merak edilen tüm seçenekler üzerinde duralım ve resimli örnekler ile fikir edinme yoluna gidelim.

1145

Buse Terim, ülkemizin en ünlü modacılarından birisi olarak dikkatleri çekti. Geçtiğimiz günlerde kullanmaya başladığı boksör örgü saç modelleri ile de bu akımın ülkemizdeki ilk ve en önemli temsilcilerinden birisi olarak dikkat çekti. Tabi ki şirin görünümü kadar yapılırken zor gibi görünmesi de kadınları biraz tedirgin eden unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor.

Boksör Saç Örgüsü Nedir?

Boksör örgü denmesinde ki esas sebep, günümüzde kadın boksörlerin sıklık ile kullandıkları saç modellerinden birisi olmasıdır. Laila Ali’den tutun da birçok önemli isim zaman içerisinde bu saç modellerini kullanarak maça çıkmaya başladı. Spor yaparken son derece rahat ve kullanışlı bir saç modeli olması da aslında en önemli başlıklardan birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım.

1240

Saçınızın uzunluğu bu saç modelinde hiç farketmiyor. Esas amaç, saçlarınızın önünüze gelerek sizi rahatsız etmemesi ve çok daha rahat bir kullanım deneyimine erişmeniz olacak. Bizlerde bu anlamda birkaç farklı resimle seçenekleri sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Bildiğimiz örgü. Sadece saçın sağ ve sol şakak kısmından itibaren örülerek aşağı kadar iniyorsunuz.

Mükemmel bir görünüm elde ediyorsunuz ve bununla ilgili internet üzerinde nasıl yapılacağına dair de videolu anlatım seçenekleri söz konusu. Dolayısı ile sitemizde bu anlamda sizlere daha farklı örnekleri sunmak ve fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz.

1328

Boksör saç örgüleri özellikle de spor yapan kadınların en önemli tercihleri. Ancak zaman içerisinde Hollywood organizasyonlarında kadınların çok fazla tercih ettiği seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Bu anlamda videolu bir örneği sizlere sunacağız.

Boksör Saç Örgüsü Nasıl Yapılır?

Zor gibi görünebilir aslında hiçbir zorluğu olmayan modellerden birisidir. Bu anlamda youtube videoları sizlere en ciddi şekilde yol gösterici seçeneklerden birisi olacak ancak biz yinede bu makalemiz içerisinde en iyi örneği sizlere sunmak ve fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz.

Birçok yerde de Kim Kardashian saç örgüsü olarak geçen ve nasıl yapılır sorularının da yer aldığı örnekler mevcut. Bu anlamda sizlere videolu örneği de sunuyoruz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here