Bronde saç modası, 2016 yılında hızlı bir yükselişle trend olan, 2017 yılında da popülerliğini koruyan ve yaz aylarına damgasını vuran bir saç renk akımıdır. Natürel renkleri ile doğal bir görünüm kazandıran bronde renkler, sade güzellik arayan bayanların ve doğal bayanlardan hoşlanan erkeklerin ilgi odağı haline gelmiştir.

#Çokça tercih edildiği ve havalı olmanın sadelikten ödün vermek demek olmadığını bize ispatladığı için bronde saç renklerini nacizane tavsiye ediyor ve bu saç renkleriyle sizleri tanıştırmak istiyoruz.

Bronde Saç
Bronde Saç

Yaz Modası Bronde Saç Renkleri

Bronde akımı aslında renklerin uyumunu ve renklerin tene uyumunu merkeze alan bir akımdır. Renkler bir araya getirilerek yüz tenine en uygun hale uyarlanıp muhteşem, havalı bir güzellik elde edilmektedir.

#Bunun için daha çok kumral ve sarı tonları bir arada kullanılmaktadır. Kumral tonlar, sarı renklerin iddialı halini doğallığa dönüştürmeyi başarmıştır. Ünlü film yıldızlarında ve magazin programlarında da sıkça karşılaştığımız bu renkler bu senenin yazına da damgasını vuracak gibi.

Bronde Saç Modası
Bronde Saç Modası

#Kullanımı kolay, güneşe dayanıklı bu renklerle güzelliğinizden ödün vermeyeceksiniz. Sade bir makyajla tamamlayabileceğiniz için iş hayatında, tatilde, eğlence ortamında, kısaca hayatın her aşamasında bronde saç modası hayatınızı kolaylaştıracaktır.

En Havalı Bronde Saç Hali: Dalgalı Modeller

Bronde saç renklerinin her hali çok konuşulacak ve girdiği ortamda hemen kendini gösterecek cinsten olduğu elbette tartışılmaz. Ama en çok kendini gösterdiği ve natürellikle en çok özdeştiği hali hiç şüphesiz uzun ve dalgalı saçlar.

#Dalgalı, uzun bronde renk saçlarla kendinizi şampuan reklamlarındaki gibi hissedeceksiniz. Zaten güzel olan her kadın, bu saç trendi ile güzelliğini herkese ispatlayacak daha da önemlisi bu saç modeli kendinizi iyi hissettirecek. Amaç öncelikle kendimizi iyi hissetmek.


2 YORUMLAR

  1. Ben bu şekilde boyatmak istemiştim ama saçlarım yandı saçlarım çok uzun ve 1 karışdan fazlasını kestirmem gerekiyordu kestirmemek için bir sürü şey denedim saçlarımı düzeltmek için en sonunda liquid keratinle düzelttim ve kestirmekden kurtuldum saçlarım daha dolgun ve canlı görünüyor kullanmaya başlayalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here