Kadınlar olarak saç rengimizi değiştirmek istediğimizde ilk olarak yaptığımız internetten araştırma yapmaktır. Ama bir kişiye yakışan saç rengi başka bir kişiye, modele yakışmayabilir. Bu yüzden, saç rengimizi belirlerken yalnızca ten rengine, göz rengine ya da saç modeline bakmanın yanı sıra karakterinizin yansıması olan burcunuza göre de seçebilirsiniz.

Koç

Kızıl Saç Rengi
Kızıl Saç Rengi

Ateş burcu olan koçun uğurlu rengidir kırmızı. Hayat doludur, tutkuludur. Bu nedenle sana önerimiz senin gibi hayat dolu ve canlı bir renk olan parlak kızılı öneriyoruz. Saçlarında büyük ve çarpıcı bir değişime hazırsan eğer Garnier 6.6 Yoğun Yakut Kızılı Çarpıcı Renkler tam anlamıyla sana göre bir renktir.

İkizler

ombre ve balyaj
Çift Renkli Saç Renkleri

İkizler burcu kararsızdır, her konuda iki farklı his besler. Bu nedenle sana önerimiz çift renklerdir. Yani kumral ya da kahverengi üzerine açık tonlarda ombre, balyaj ya da röfle sizin için en mükemmel seçeneklerden olabilir.

Boğa

Sıcak Kahve ve Kestane Tonları Saç Rengi
Sıcak Kahve ve Kestane Tonları Saç Rengi

Boğa burçları yeniliklere karşı koyamazlar ve çok çabuk benimserler. Bu yüzden yeni saç rengine alışması da zor olmaz. Ama bu saç renkleri abartısız, gösterişten uzak, sade olmalıdır. Kestane, sıcak kahve tonları gibi doğal tonlar tam da boğa burcuna göredir.

Yengeç

Kumral Tonları Saç Renkleri
Kumral Tonları Saç Renkleri

Yengeç burçları yumuşak başlıdır, genelde duygularına göre hareket ederler ve onların bu hallerine en uygun saç rengi kesinlikle natural ama fark yaratan saç rengi olan kumral tonlarıdır.

Natürel kumralın en doğal tonlarını elde edebilmek için Garnier’in Doğal Tonlar koleksiyonunu tercih etmenizi öneririz.

Başak

Platin Sarı Saç Rengi
Açık Sarı Saç Tonları

Kararlı olan başak burçları mükemmeliyetçi ve sorumluluk sahibidir. Tabi özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Bizim onlara en çok yakıştırdığımız saç rengi ise platin sarısı gibi açık sarı tonlarıdır.

Aslan

Bakır Rengi Saç
Bakır Saç Rengi

Aslan burçları dikkat çekmeyi sever, kendine güvenir. Sizin için bizim önerimiz ise bakır tonlarındaki saç renkleridir. Etrafını bu renk ile yakıp kavuran bir aslan kadını… Size de bu yakışır.

Terazi

Doğal Saç Rengi ve Röfle
Doğal Saç Rengi Üzerine Röfle

Terazi burçları için denge çok önemlidir. Bir şeye başlamadan önce iyice tartıp ölçer, sonuçlarını çok iyi düşünür. Bu saç rengi tercihlerinde de bu şekildedir. Bu nedenle bizim onlar için önerimiz; doğal saç renklerinin üzerine farklı tonlarda uygulanan balyaj ve röflelerdir.

Akrep

Koyu Siyah Saç
Koyu Siyah Saç Rengi

Akrepler en cazibeli burçlardan biridir. Bizim onlar için önerimiz ise, koyu renklerdir. Toprak tonları yerine gizemli olan koyu siyah saç rengi en ideali olacaktır.

Oğlak

Küllü Kumral Saç Rengi
Küllü Kumral Saç Rengi

Hırslı ve çalışkan olan oğlaklar saç rengi konusuna gelince gösterişi severler. Soğuk kahve tonları olan, küllü kahveler, buzlu kahveler oğlaklar için imza saç renkleridir.

Yay

Gri Saç Rengi
Gri Saç Rengi

Dışa dönük, açık fikirli olan yay burçları için zarif görünmek oldukça önemlidir. Trendlerinde sıkı takipçisidir. Bizim onlar için önerimiz ise, gri saç trendine ayak uydurmalarıdır.

Kova

Renkli Saçlar
Renkli Saçlar

Özgürlüğüne düşkün, sadık, entelektüel olan kova kadınlarına farklı saç renklerini denemelerini öneriyoruz. Biz bu trendin tam da onlara uygun olduğunu düşünüyoruz.

Balık
Açık Kumral Saç Rengi
Açık Kumral Saç Rengi

Balık burcu en duygusal burçlardan biridir. Romantik görünümlere bayılırlar. Onlar için en ideal saç renkleri ise, hem yumuşak hem de natürel olan açık kumral saç renkleridir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here