Türkiye’nin en ünlü kadınlarından birisi olarak dikkat çeken Çağla Şikel saç modelleri ile alakalı olarak bilgiler sunacağız. Türkiye’de birkaç manken sayın desek sanıyorum ki Çağla Şikel çok çok önemlidir.

cagla-sikel-sac-modeli

Sarı saçları ile her zaman için fark yaratan isimler arasında yer alıyor. Esmen teni üzerine özellikle dalgalı ve uzun saçları fazlası ile tercih ediyor.

cagla-sikel-sac-rengi

Sarı saçının en ideal rengini kullanıyor. Ancak dalgalı ve uzun saçlardan asla vazgeçmiyor. Daima en görsel seçenekleri değerlendiriyor ve kendi tarzının dışına da asla çıkmıyor.

cagla-sikel-sac-ornekleri

Saçlarında her zaman dalgalı seçenekleri tercih etmiyor. Alternatif olarak ince telli bir görünüm elde edebilmek için düzleştirilmiş saçları ile de dikkat çekiyor. Özellikle gölge uygulaması ile saçlarının göz almasını sağlıyor.

cagla-sikel-sari-sac-modelleri

Tabi ki her kadın için ilham kaynağı olabilecek bazı seçenekler söz konusu. Bu noktada sizlere daha yenilikçi ve daha modern örnekleri sunmamıza olanak sağlıyor ünlü manken.

cagla-sikel-sac-modeli-resimleri

Dalgalı, ahenkli ve bir o kadar da parlak görünümü ile dikkatleri çeken bir isim. Çağla Şikel saç rengi ile alakalı olarak da merak edilenleri sizlere sunacağız.

Çağla Şikel Saç Rengi

Çağla Şikel saç rengi, 11.1 numara küllü sarı olarak dikkatleri çekiyor. Bu saç rengini elde edebilmek için ise biraz karışım vs. yapılıyor. Ünlü ismin bu konuda internet üzerinde bir de videosu var. Sitemiz içerisinde siz değerli okuyucularımız ile paylaşalım istedik.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here