Bugün, siz değerli okuyucularımız için en çok araştırdığınız sorulardan birisinin cevabı olan en iyi saç boyası markaları konusunda bilgiler sunacağız. Türkiye’de kadınların saç boyasına çok fazla eğilim gösterdiklerini biliyoruz. En iyiyi seçmek için araştırma yapmak, insanların deneyimlerine de kulak vermek gerekir. Dolayısı ile sitemiz, saçlar üzerine en ideal sitelerden birisi.

Saç boyası konusunda marka tercihleriniz varsa eğer bu noktada sizlere daha farklı öneriler sunma yoluna gideceğiz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan markalar üzerinde ki fikirlerimizi sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Wella Koleston

Türkiye genelinde de kadınların saç boyası konusunda en önemli tercihlerinin başında kuşkusuz ki Wella Koleston markası geliyor. Özellikle son dönemlerde geliştirmekte olduğu Koleston Deluxe serisi ile birlikte ciddi anlamda geniş kapsamlı bir kesimi içerisine alıyor. Dolayısı ile listemizin en başında bu güvenilir markaya yer vermek istedik.

Wella Koleston

Voila

Yıllardır ülkemiz pazarında hizmet vermekte olan Voila, yine yıllardır en güvenilir markalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Voila, özellikle minimum kimyasal ve maksimum doğal özler kullanarak saç boyası içeriğinde ki doğal bileşenleri en çok destekleyen şirketlerden birisi olarak da dikkat çekiyor. Dolayısı ile saç boyaları ile alakalı en güvenilir seçenellerden birisi olduğunu söyleyebiliriz.

voila

L’oreal Paris

Sadece saç boyaları konusunda değil, saç ve cilt bakım ürünleri ve makyaj konusunda da tam anlamı ile bir dünya markası. L’oreal Paris saç boyaları, ülkemiz pazarında birçok farklı renk seçeneği ile en önemli tercih sebeplerinden birisi olarak da dikkat çekiyor. Dolayısı ile listemizin üst sıralarında yer vermemek, büyük haksızlık olurdu.

loreal-paris

Palette

Yine kadınların en çok güvendikleri ve en kaliteli seçenekleri sizlere sunan boya markalarının başında geliyor. Palette, özellikle doğal özleri ile saçta akma gibi sıkıntıları da sizlere yaşatmıyor. Son derece dayanıklı ve onlarca farklı renk seçeneği, her renk için onlarca farklı ton seçeneği ile istediğiniz her seçeneği bulabilmeyi sizlere vaat ediyor. Her markette de kolayca görebiliyorsunuz kuşkusuz.

palette

Bioblas

Saç dökülmelerine karşı maksimum etkili, saçları kökten uca besleyen bir boya kullanmak istiyorsanız bu noktada Bioblas, en güvenilir markaların başında geliyor. Öyle ki yeni nesil teknolojiler sayesinde doğal özleri daha ciddi bir karışım haline getiriyor. Saç deriniz için de besleyici etkiye sahip saç boyalarını bizlere sunuyor.

bioblas

Garnier

Garnier, saç bakım ürünlerinde olduğu gibi saç boyaları konusunda da sınırları tam anlamı ile genişletiyor. Hal böyle olunca da bizler, listemiz içerisinde bu ürün hakkında sizlere ilgiler sunma yoluna gidiyoruz. Garnier markasını da ön planda tutarak tercih ediniz.

garnier

Schwarzkopf

Igora Royal serisi ile dünya genelinden kadınların en önemli tercihlerinden birisi oldu. Ülkemiz genelinde de özellikle seçkin kozmetik mağazalarının vitrinlerinde bulabileceğiniz bir marka olarak dikkatleri çekiyor olacak.

schwarzkopf


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here