Evde kolaylıkla yapabileceğiniz saç modelleri oldukça fazladır. Zevkle yapılan bu modeller hem günlük hayatta, hem de iş hayatında rahatlıkla kullanılacak modellerdir. Zamanla yarışan ve zamanı az olan kişilerin bile 5 veya 10 dakikada yapacağı kolay modeller vardır.

Çalışan bayanlar son anda makyaj ve saç tamamlanmadan asla evden çıkamazlar. Bu nedenle evde kolay saç modelleri yapmayı tercih edebilirler. Bayanlar için saç çok önemlidir.

Saçın rengi, modeli şık ve zarif görünmenin kolay yolları bayanların bakımlı olmalarının severek yaptıkları işler arasındadır.

Evde Yapılabilecek Saç Modelleri
Evde Yapılabilecek Saç Modelleri

Evde Kolaylıkla Yapabileceğiniz Saç Modelleri Nelerdir?

Evde kolaylıkla yapılan modellerden biri hemen hemen her bayanda bulunan saç düzleştirici ile saçı düzleştirmek. Saç düzleştirici ile saça kolaylıkla yapılan su dalgası evde yapılan kolay modeller arasındadır.

Fön makinesi ile fırça kişinin saçını öne atıp fönle şekil vermesi oldukça kolaydır. Banyodan sonra saça uygulanan saç şekillendiriciler ile saçı şekle sokmak kolay bir yöntemdir.

Evde yapılan modellerden biride topuzdur. Dağınık bir şekilde saçı toplamak hem spor hem de şık olacaktır.

Topuz Saç Modelleri
Topuz Saç Modelleri

Sade modellerden biride evde yapılan saçta güzel bir atkuyruğu modelidir. Saç yaparken evde bulunan saç bantları çok kolaylıkla bir model yapılır.

Evde bulunan tokalar bayanların saç modellerine yardımcı olur. Evde kolay saç modelleri arasında örgü modelleri çok tercih edilen modeller arasındadır. Uzun saç modelleri evde daha kolay ve rahat yapılır.

Örgü Saç Modelleri
Örgü Saç Modelleri

Kısa saç ise jöle yardımı ile kolay ve çeşitli modeller yapılır. Evde bugide varsa saçı kolay bir şekilde bugide ile sarıp harika dalgalar yapabilir. Evde yapılan kolay modeller arasında küt saçı veya uzun saçı ilmek ilmek ayırıp sarmak ve ensede tokalamak. Saçın uçlarına veya üstüne renkli takılar takılabilir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here