Türkiye’nin en güzide hanımefendilerinden birisi olan Fahriye Evcen saç rengi ile alakalı olarak sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Bildiğimiz gibi kendisi, geçtiğimiz günlerde L’Oreal Paris markasının Türkiye reklam yüzü olmuştu. Yaprak Dökümü dizisi ile hayatımıza giren Evcen, günümüzde Burak Özçivit ile hayatını birleştirmiştir. Aynı zamanda birçok markanın da tanıtım yüzüdür.

Fahriye Evcen saç rengi nedir? Okuyucularımızdan son dönemde sıklık ile bu konu hakkında sorular duyduğumuzu söyleyelim. Bu soruya en kesin şekilde yanıt verebilme amacı içerisindeyiz.

Fahriye Evcen Saç Rengi
Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen Saç Rengi Hangisi?

Kendisi, bildiğimiz gibi L’Oreal Paris markasının tanıtım yüzü olarak adından söz ettirdi. Fahriye Evcen, efsanevi kahve saç rengi kullanmaktadır. L’Oreal markasının tanıtım yüzü olduktan sonra özellikle bu saç rengine ciddi anlamda eğilim gösterdi. Öyle ki muazzam parlak görünümü ve kahve tonlarının verdiği eşsiz asalet, kendisinin saçlarında ciddi şekilde fark yarattı.

L’Oreal Paris Excellence Creme Saç Boyası 5.15 Efsanevi Kahve saç boyası, günümüzde kadınların ciddi anlamda tercih ettikleri bir ürün oldu.

fahriye-evcen-efsanevi-kahve-sac-rengi

Reklamlarda da bir dönem saç rengi olarak bu modeli ciddi anlamda lanse ettiler. Öyle ki çok kısa bir süre içerisinde popülarite anlamında da ön plana çıkan saç renklerinden birisi oldu diyebiliriz. Özellikle düz görünümlü dalgalı saçlarda ciddi anlamda trendi beraberinde getirdi. Sitemiz içerisinde siz değerli hanımlar için en değerli ürünlerden birisi oldu.

Loreal-Excellence-Creme-5.15-Efsanevi-Turk-Kahvesi-Sac-Boyasi-1500x1500


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here