Milyonlarca izleyicisi olan ve her bölümü izleyiciler tarafından büyük heyecanla beklenen Game of Thrones karakterlerinin kullandığı saç modelleri de oldukça ilgi görmektedir.

Game of Thrones 7. sezonu geride bırakmış durumda. İlk sezondan günümüze harika saç modellerine öncülük etmekte.

Cersei Lannister

Şeytani bir karakter olan bildiğimiz Cersei Lannister’ın şüphesiz ki bayanlar tarafından saçları oldukça beğenilen bir karakter. Genellikle büyük örgülü saçlarla karşımıza çıkan Cersei, zaman zaman da yüzünü tamamen çevreleyen burgulu olan saçları ile karşımıza çıkan Cersei’nin şuanda kullandığı saçları ise kısa. Ancak kısa saçların Cersei’de oldukça yakıştığını söylemeden edemeyeceğiz.

Daenerys Targaryen

Game of Thrones’un Khaleesi’si olarak bildiğimiz Daenerys Targaryen şüphesiz ki dizinin en şık saç modellerini kullanan oyuncu diyebiliriz. Bayanlar tarafından saçın kraliçesi olarak bilinen Khaleesi dizinin ilk başlarından son bölümüne kadar uzun ve örgülü saçları ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmaktadır. Dizinin bölüm sayısı arttıkça saçlarındaki örgü sayısı da artan Khaleesi şüphesiz ki saç konusunda bizimde favorimiz olmayı başardı.

Sansa Stark

Saçları altın ipliklerle örülmüş ve minik incilerle süslenmiş bir şekilde Tyrion Lannester ile düğününde abartı sayılabilecek bir saç modeli ile karşımızdaydı. Şu anda yayınlanan sezonda Sansa Stark sade saç modelleri ile izleyicileri ile buluşuyor. Sophie Turner, izleyiciler tarafından sinema tarihinin en güzel kızıl saçlarına sahip ünlü olarak anılmaya devam ediyor.

Melisandre

Melisandre karakteri dizide kızıl rahibe olarak bilinmektedir. Genellikle uzun ve 2 taraftan yapılmış burgu saçları ile izleyicileriyle buluşmaktadır. Mavi gözleri, uzun ve kızıl saçları ten rengi ile birleşince mükemmel göründüğünü de söylemeden edemeyeceğiz.

Margaery Tyrell

Geçtiğimiz sezonun finalinde diziden ayrılan ve düğün günü kabarık ve burgulu saçlarıyla karşımıza çıkan Margaery Tyrell karakteri gücünü kaybettikçe kaybetti ve saçları da daha sade bir hal almaya başladı. Son dönemlerde iki burgu ile dalgalı saçlarını tamamlamaya başladı.

Missandei

Missandei harika asıl duruşuyla bile Khaleesi’yi bile kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Gönlümüzün çabasız ve güzel saçlarına sahip karakter doğal saçlarıyla bile mükemmel gözükmekte.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here