Hakkımızda

sacportalifacebook
sacportali.com Facebook Banner

Saça Dair Her Sorununuzda Yanınızdayız!

Gündelik yaşamınızda en belirgin aksesuarınız olan saç ile ilgili her sorununuzda yanınızdayız.

Saç Bakımı

Saç bakımı konusunda sıkıntı yaşıyorsanız içiniz rahat olsun. Kimyasal bakım ürünleri kullanılmadan alanında uzman kuaförler tarafından düzenli olarak saçlarınıza ideal saç bakımı sunuyoruz. İnce telli, kalın telli, kıvırcık saç tellerinize göre en uygun saç bakımını saçınıza uyguluyoruz. Bu sayede saçınız doğal bir hacim ve canlılık kazanacaktır.

Saç Dökülmesi

Saç dökülmesi sorununuzun çözümünde de yanınızdayız. Saç dökülmesine neden olan yanlış ürün kullanımı, yanlış bakımın uygulanmasının önüne geçerek; kimyasal ürünler kullanılmadan saçınıza besleyici ve hacim kazandıran saç bakım ürünlerini uyguluyoruz. Bu sayede saçlarınız hacim kazanırken saç dökülme sorununuzda çözülüyor.

Saç Maskesi

Saçınıza hacim ve parıltı kazandırmak istiyorsanız saçınıza en uygun saç bakım metodu olan saç maskesini de uygulamanıza yardımcı oluyoruz. Saçınıza düzenli aralıklarla uygulanan saç bakım maskesi; saç sorunlarınızı çözmenin yanında saçınıza parıltı ve hacim de kazandıracaktır. Saç maskesi; saç telinizin türüne göre seçilerek, doğal ürünlerin karıştırılmasıyla oluşturulur ve en uygun şekilde saçınıza uygulanır.

Saç Boyası

Gündelik yaşantınızda ideal saç boyasını bulamıyor ve ideal saç boyasını saçınıza uygulayamıyorsanız; dert etmeyin. Saçınız için en uyumlu ve modaya en uygun renkler; kalıcı bir şekilde saçınıza uygulanmak üzere sizlere sunuluyor. Saç bakımınızın sürekliliği sağlanacaktır.

Saç Renkleri

Yüzünüze ve teninize en uygun saç rengini bulmakta zorluk mu yaşıyorsunuz. Oluşturduğumuz kataloglar ve uzman desteği sayesinde saçınız için en uygun rengi en uygun mevsimde saçınızda taşıyabileceksiniz. Saç renginize en uygun saç boyası; saçınıza bakım yapıldıktan sonra saçınıza uygulanabilecektir. Değişikliği sizde fark edeceksiniz.

Saç Uzatma

Saçlarınızdan sıkılıp, saçlarınızı kısa kestirdiniz ve bu sonuçtan memnun değilsiniz. Tekrar uzun saçlara kavuşmayı özlemle bekliyorsunuz. Bu durumda yapmanız gerekenleri sizin için düzenledik.

Sağlıklı bir saç düzenli bir şekilde uzama gösterir, ancak bu düzenli uzamayı, bakımlı saçlar ile sağlıklı bir şekilde hızlandırabilirsiniz. Bunun için saçınızı düzenli olarak yıkamanız gerekmektedir. Bu yıkama işlemlerini saç tipinize göre gerçekleştirmeniz en doğrusu olacaktır. Yağlı saçlar için her gün, normal saçlar için gün aşırı saç yıkamak daha sağlıklı olacaktır.

Saç yıkama işlemlerinin yanında saç bakım kremleri de saç uzatma konusunda önemli bir yere sahiptir. Saçınızı yıkadıktan sonra nemli hali mevcutken saçınıza kimyasal maddeler içermeyen bakım kremini uygulayın ve bu kremi saç tipinize göre seçmeyi unutmayın.

Saç Modelleri

Özellikle kadın modasına önemli bir yer tutmaktadır saç modelleri. Çünkü saç, hem doğal hem de en önemli aksesuardır. Bu doğrultuda her sene değişim gösteren bir moda söz konusu, yeniliklerden haberdarsanız, bu senenin en önemli saç modellerinin başında ombre saç modelinin geldiğini bileceksiniz.

Hem sinema alanında hem de moda alanında sıklıkla kullanılan ombre saç modeli, gölgelendirme metodu ile uygulanmaktadır. Doğal saç renginizin bir ton açığı ya da bir ton koyucu ile yapılan bu gölgelendirme şık ve bakımlı bir saça sahip olmanızı sağlayacaktır.

Ombre saç metodu, saç köklerinden başlayarak saç uçlarına kadar koyudan açığa bir değişim gösteren saç renkleri ile oluşmaktadır. Siz de ombre saç modellerini denemelisiniz.