Bugün ki makalemizde yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde hızlı saç uzatan bakım ürünleri ile alakalı olarak yeni bilgileri sizlere sunma yoluna gideceğiz. Türkiye genelinde özellikle bu gibi konulara kadınların çok daha fazla ehemmiyet göstermeye başladığı ortada. Bizde elimizden geldiğince sizlere bu anlamda yeni bilgiler sunacağız.

Bazı bakım ürünleri, saç diplerine kadar inerek saçların hızlı uzamasını ciddi anlamda tetikliyor. Tam da bu noktada sizlere sunacağımız birkaç önemli ürün önerisi olacak. Hemen önerilerimize daha yakından bir bakış atalım.

Kerastase Initialiste Advanced Sculpt and Hair

Saç tellerine kökten uca hacim ve güç kazandıran bu ürün, aynı zamanda saç tellerinin kalınlaşmasına ve kısa süre içerisinde saç uzamasının desteklenmesine yardımcı oluyor.

Kerastase-Initialiste-Advanced-Sculpt-and-Hair

Dax Supergro

Yeni nesil katı özelliklere sahip bir bakım yağından bahsediyoruz. Saçlarımızın uzamasını destekleyen tüm vitamin ve mineralleri saça sunduğu aşikar. Bu nedenle ideal bir ürün.

Dax-Supergro

HC Complex

B12 vitamin zenginliği ile birlikte saçların kısa zaman içerisinde uzaması yönünde en etkin seçeneklerden birisi. Öyle ki kısa vadede herkes için önerdiğimiz ürünler arasında.

HC-Complex

Moroccan Oil Dry Scalpt Treatment

Hassas saçlar için son derece etkili ve bir o kadar da kaliteli bir ürün. Saçlarınızın diplerine kadar nüfuz ederek saçları uzattığı gibi hacim ve parlaklık kazandırma özellikleri ile de ön planda.

Moroccan-Oil-Dry-Scalpt-Treatment

Organix Biotin&Collagen Shampoo-Conditioner

Saçlarınızı sürekli destekleyen ve kökten uca besleyen bir şampuan arayışı içerisinde iseniz bu ürünler tam size göre ürünler.

Organix-BiotinCollagen-Shampoo-Conditioner


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here