Bugün siz değerli okuyucularımız ile birlikte İngiltere Prensesi Kate Middleton saç modelleri ve saçlar üzerine kişisel tarzı üzerinde durarak fikir sahibi olacağız. Asalet, sadelik ve güzelliği ön plana çıkaran saç modellerini fazlası ile tercih ettiğini net şekilde söyleyebiliriz. Moda gündeminin artık ikon isimlerinden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz sanırım.

Ünlü ismin saç modelleirne dair ülkemiz internet ortamında çok fazla araştırmanın olduğunu düşündüğümüzden dolayı sitemiz içerisinde bu anlamda bir inceleme yapmak ve sizlere farklı farklı örnekleri sunabilmek için araştırmalar yaptık. Hemen detaylara iniyoruz.

Alçak Topuz Saç Modeli

Tam anlamı ile bir prenses saçı olarak dikkat çeken bu model, özellikle asaleti yansıttığından dolayı her anlamda mükemmel seçenekleri bizlere yansıtıyor. Kate Middleton’ın olmazsa olmaz modellerinden birisidir.

1

Uzun ve Dalgalı Saç Modeli

Göze tam anlamı ile hitap eden ve yüz hatlarını ön plana çıkaran mükemmel bir model. Gamzesi olan Middleton, bu tarz saç modelleri ile kendi adına ciddi anlamda fark yaratıyor ve güzelliği ile dikkat çekiyor.

gettyimages-141389135

Doğru Aksesuarlar ile Göz Alan Modeller

Saç modelleri ile olduğu kadar kullandığı aksesuarlar ile de ciddi anlamda fark yaratak Middleton, bu anlamda birçok kadının ekol olarak gördüğü isimlerin başında yer almaya başlamıştır.

gettyimages-185635548

Dağınık Dalgalı Topuz Saç Modeli

Birçok farklı saç modelini net şekilde gördüğümüzü söyleyebilirim. Bazı özel organizasyonlarda dağınık dalgalı alçak topuz saç modeli, ünlü isim için olmazsa olmazların başında geliyor da diyebiliriz sanırım.

gettyimages-460219172

Modern Kakül Saç Modeli

Kakül saç modellerini de fazlası ile tercih ederek bu anlamda trendi belirleyen Kate Middleton, özellikle yüz hatları için en uygun saç modellerini tercih etme konusunda oldukça deneyimli bir isim olarak ön plana çıkıyor.

gettyimages-589219188

Yukarı Bağlama Saç Modeli

Kendisinin sıklık ile tercih ettiği saç modellerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Özellikle çok daha şirin, çok daha çocuksu ve çok daha modern bir görünümü elde etmesini sağladığından dolayı sıklık ile karşımıza bu saç modeli ile çıkıyor.

gettyimages-610821596-2

Ultra Modern Saç Modeli

Her zaman için doğru seçeneği bizlere sunan bu Kate Middleton, sürekli kendisini çok daha ön planda gösterecek ve gülüşündeki güzelliği engellemeyecek saç modellerini tercih ediyor. Modern görünüm bu noktada en önemli odak noktalarından birisi olarak da dikkatleri çekerek adından söz ettiriyor.

kate-middleton


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here