Yılın trend renklerinden birisi olan ışıltılı kahve tonu, saç boyası markalarında farklı tonlar ile karşımıza çıkıyor. Bu rengin en önemli avantajı içerisinde bulunan gümüş renk pigmentiyle saçlarınıza naturel bir parlaklık vermesidir. Ayrıca son yıllarda ünlü isimleri ışıltılı  kahve saç boyası kullanırken görüyoruz. Bu rengin farklı alt tonları bulunmaktadır. Açık ve koyu ışıltı sağlanabilen bu tonlar ile farklı ambiyanslar oluşturabilirsiniz. Yılın sonbahar trendleri arasında yer alan ışıltılı kahve saç boyası konusunda markaların ürünlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Işıltılı kahve saç boyası denildiğinde son zamanlarda kadınların çoğunluğunun tercih ettiği ürün 7.77 numaralı Koleston oldu. Bu renk tonuna ait tek marka Koleston’dur. Bu yüzden eğer koyu bulup değiştirmeyi düşünürseniz bitkisel ürünlerle açabilirsiniz. Bu rengi saçlarınızın tam olarak taşıyabilmesi adına fazladan renkleri yok etmeniz önemlidir. Elde edeceğiniz yeni saç renginizle etrafa adeta ışık saçacağınızı söyleyebiliriz. Işıltılı kahve saç boyası pekçok renk tonuna sahip olup cilt renginize uygun bir tanesini seçebilirsiniz.

isiltili-kahve-sac-boyasi-tonlari
Işıltılı Kahve Saç Boyası Tonları

Dikkat Çekici Kahve Ton Numaraları

Son yılların en fazla tercih edilen ışıltılı kahve saç boyası her ne kadar sarı bir görünüm verse de kahve tonları ağırlıktadır. Saçları bakımlı ve parlak gösteren bu boya çeşitli tonlarda seçenekler sunuyor. Cilt renginize uygun olarak karamel, çikolata, kestane, kül kahve, kızıl kahve gibi renklerden birisini tercih edebilirsiniz. Işıltılı kahve saç boyası olarak en kışkırtıcı tonlar cafe latte, kadife kahve ve espressodur. Tüm tonları hakkında bilgi vermemiz mümkün olmamakla birlikte kadınlar tarafından rağbet göre bazı tonları sıralamak istiyoruz. Işıltılı kahve saç boyası kullanacaksanız bu tonlara öncelik vererek başlayabilirsiniz. Sevilen marka Wella Koleston’un 4.77 numaralı kadife kahve, 5.37 numaralı kahve, 7 serisi tüm ışıltılı kahveler çok sık kullanılmaktadır. Ayrıca 3.4 ve 5.4 numaralı koyu kestane tonları özellikle açık tenli kadınlar için idealdir. 7.3 numaralı fındık kabuğu tonu tercih edebileceğiniz renkler arasında yer alıyor. Bu renk için başka bir alternatifiniz ise Loreal ürünleridir. Özellikle Casting Creme serisinde bulunan 634 bal kahve tonu en çok rağbet gören renkler arasındadır. Bunun yanında 623 caffe latte ve 630 karamel tonları diğer favori renklerden bazılarıdır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here