Bugün siz değerli okuyucularımız ile birlikte Kate Middleton saç modelleri üzerinde de duracağız. Dün ki makalemizde dünyaca ünlü sanatçı Rihanna saç modelleri üzerinde durmuştuk. Moda gündemi son dönemde İngiltere Prensesi çevresinde dönmeye başladı ve hemen hemen her platformda Middleton ile alakalı haberleri görebilmeniz mümkün hale geliyor.

Kate Middleton, güzelliği ve kendine has giyim tarzı ile zaman içerisinde tam bir moda ikonu olarak adından sıklık ile söz ettirmeyi başardı. Saç modelleri ile de kadınlar için bir idol haline gelmeye başlayan ve bu anlamda kendi stilinden asla vazgeçmeyen Middleton, bu anlamda da tam bir ikon oldu. Şimdilerde de en çok trend olan modelleri sizler için inceledik.

Trend Haline Gelen En Cool Kate Middleton Saç Modelleri

İngiltere prensesi, genellikle aşırı uzun saçlardan kaçıyor ve omuzlarını biraz geçen uzunluğa sahip saçları ile kendine has bir stil yaratma konusunda da iyi durumda. Tabi ki kadınların daha çok ilgi gösterdiği belli başlı modelleri de ön plana çıktı. Şimdi bunları inceleyeceğiz.

1# Canlı ve İri Dalgalı Saç Modeli

Uzunluk yine alıştığımız uzunluk. Ancak profesyonel eller ile verilmiş son derece canlı bir görünüm ve saçta oluşturulmuş olan iri dalgalar, yüzünü ve gülüşünü çok daha fazla ön plana çıkararak kendisi için en ideal seçenekler arasında ilk sırada yer alıyor. Saç bakım yağı, bu görünüme ulaşmak için en ideal madde.

kate_sac_5

2# Düz ve Dalgalı Saç Modeli

İngiltere prensesi, dalgalı saç modelinden genellikle vazgeçmiyor. Daha çok düz model üzerinde eğilimli olan Middleton, yüz hatlarını geri plana atmayı kesinlikle sevmiyor. Gülerken gamzelerinin görülmesini de çok seven ünlü isim, düz ve dalgalı saç modelini son derece fazla benimsiyor ve fark yaratıyor.

kate_sac_1

3# Saç Tepesinden Yarım Topuz

Saçın arka kısmından yarım topuz toplamak, özellikle daha genç ve şirin görünüm elde edebilmek için ünlü ismin en çok tercih ettiği ve en duru saç modellerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Yine dalgalı görünüm, bu saç modelinin en ideal noktalarından birisi diyebiliriz.

kate_sac_4

4# Bohem Dalgalı Saçlar

Yine dalgalı saç. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere sürekli dalgalı saçlar ve abartıdan uzak tamamen sadelik üzerine kurulmuş olan mükemmel bir düzen. Saçlarına daima gerekli özeni gösteren ve alışkanlıklarından vazgeçmeyen bir Middleton.

kate_sac_2

5# Gevşek Topuz Saç Modeli

Özel organizasyonlarda daha fazla üzerine eğilmiş olduğu saç modellerinden birisi. Mükemmel bir sadelik ve görüntü anlamında mükemmel seçenekleri sizlere sunan harika bir görünüm. Kate Middleton için olmazsa olmazlardan birisi durumunda olan bu saç modeli herkes için ideal.

kate_sac_3


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here