Türkiye genelinde en çok aratılan ve merak ile üzerinde durulan seçeneklerden birisi olaran dikkat çeken Kendall Jenner saç modelleri ile alakalı olarak en ideal seçenekleri sizlere sunacağız. Dünya genelinde hem önemli bir moda ikonu, hem önemli bir örnek hem de idol haline gelmiş isimlerden birisi olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim.

Jenner, güzelliği ile olduğu kadar zaman içerisinde mükemmek saç modeli seçimleri ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hal böyle olunca da kadınlar çok daha fazla bunun üzerine eğilim gösteriyorlar. Bizlerde elimizden geldiğince en iyi saç modellerini ve örneklerini sizlerle paylaşmak, makalemiz içerisinde elimizden geldiğince ideal seçenekleri sizlere sunma yoluna gittik.

Kendall Jenner Saç Modelleri

Çok çok önemli bir isimden mükemmel ötesi seçenekleri sizlere sunan sitemiz, her zaman olduğu gibi yenilikleri de sizlere sunuyor. Bizde elimizden geldiğince birbirinden farklı tarzları da sizlere sunabilmek adına somut adımlar atıyoruz. Elimizden geldiğince daha geniş kapsamlı seçeneklere eğilelim istiyoruz.

Ortadan Ayrılmış Uzun ve Dalgalı Saçlar

Jenner, zaman içerisinde çok ciddi anlamda fark yarattı. İlk ünlü olduğu zamanlarda saçların ortadan ikiye ayırmış vaziyette uzun ve dalgalı bir görünüm sizlere mükemmel ötesi seçenekleri sunacak. Görsel anlamda harika.

kendal-jenner-ortadan-ayrilmis-2016-sac-modeli1

Dağınık Trend

Son derece dağınık saçlar. Dağınık olmasına rağmen bir o kadar da göz alıcı. Bu neden dolayısı ile bu göz alıcılık beraberinde farklı trendleri de getirdi. Bu saç modeli bir dönem oldukça trend oldu.

c.igte_.ch_

Modern Çizgi

Özel organizasyonlarda her zaman için daha özenli bir şekilde saç modeli seçmeye özen gösteren Jenner, daha asil ve ıslak görünümlü saçları ile de kısa sürede adından ciddi anlamda söz ettirmeyi de başarmıştır.

Kendall-Jenner-Sac-Modeli

Toplanmış ve Dağınık Saçlar

Toplanmış saçlar genellikle uzun olduğunda at kuyruğu ciddi anlamda ön plana çıkıyor da diyebiliriz. Dağınık görünüme sahip geride toplanmış saçların görüntü olarak asalet sunması da ciddi anlamda fark yaratıyor. Kendall Jenner bu anlamda fark yaratıyor.

Kendall-Jenner-Paper-Towns-special-screening-West-Hollywood

Kendine Has ve Çekici

Bu saç modeli kısa sürede o kadar geniş kapsamlı hale geldi ki bir dönem kızların günlük olarak da en çok tercih ettikleri seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

kendall-jenner-antalya-da

Yüksek Topuz

Topuz modellerini birçok farklı şekilde inceleyebilme şansına da sahip olabiliyoruz. Yüksek topuz, özellikle kısa bir zaman dilimi öncesinde ünlü isim tarafından kullanıldı ve ciddi anlamda trend hale geldi. Kahkül ile birleşimi de ciddi anlamda fark yarattı.

img_595d658c6ba38_1499293068


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here