Bugün farklı bir başlığı ele alacak ve kilolu kadınlar için saç modelleri hakkında sizlere birçok farklı seçenek sunacak, resimli örnekler ile fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Kilolu kadınlarda özellikle daha zayıf gösteren belli başlı saç modelleri olduğunu net bir şekilde söyleyebilme şansına sahibiz.

Uzmanlar, özellikle bu konuda çok zaman içerisinde yaptıkları denemeler ile birlikte gerçek anlamda büyüleyici görünümler elde ediyor. Zayıf gösteren saç modelleri ile alakalı olarak aramalar internet üzerinde çok fazla arttı. Şişkin yüzlerde özellikle kabarık ve dalgalı saçlar, yüzünüzün şiş görünümünü ortadan kaldırıyor. Bu önemli bir detay olarak da dikkatleri üzerine çekiyor.

Kilolu Kadınlara Özel Saç Modelleri

Çok fazla seçenek mevcut ancak saç tasarım uzmanlarının uzun araştırmaları sonucunda elde ettikleri bazı önemli modelleri sizlerin beğenisine sunacak, deneyim ve fikir edinebilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapma yoluna gideceğiz. Daha fazlası için yorum alanlarımızı kullanarak bizlere fikirlerinizi iletebilirsiniz.

1# Dalgalı Küt Saç Modeli

Dalga kazandırılmış küt saç modelleri, özellikle yüz hatlarınızın biraz daha önüne geçecek ve bu neden dolayısı ile yüzünüzdeki kilolu görünümün önüne geçerek çok daha yaratıcı seçenekleri sizlere sunuyor.

platinyum-sarisi-dalgali-bob-sac-modeli

2# Asimetrik Küt Saç Modeli

Küt modeller kilolu kadınlarda ciddi anlamda trend. Asimetrik kesim küt saç modelleri de yine farklı bir görünüm elde etmek ve kendinizi özel hissedebilmeniz için en ideal imkanlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

rengarenk-katlar-yuvarlak-yuzler-icin-sac-modeli-2017

3# Alçak Topuz Saç Modeli

Dünyaca ünlü isimlerden birisi olan Kate Winslet, kilolu olduğu dönemlerde genellikle alçak topuz saç modeli ile çok ciddi anlamda fark yaratıyor. Özellikle dalgalı görünüm bu anlamda en çok tercih edilen modellerden birisi durumunda.

kilolulara-ozel-harika-topuz-yuvarlak-yuzlulere-gore-sac-modeli-2017

4# Dalgalı Topuz Saç Modeli

Aşağıdaki resmi incelediğinizde de ne demek istediğimizi çok net şekilde anlayabiliyorsunuz. Dalgalı saç modellerine uygulanabilen topuzlar, görünüm olarak da kiloyu örtme anlamında da en iyi seçenekleri siz değerli bayanlara sunuluyor.

kilolo-bayanlara-gore-sac-modelleri-2017

5# Kıvırcık Küt Saç Modeli

Sanırım perma uygulamalarının en çok kilolu hanımlar üzerinde çok daha iyi seçenekler sunduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Kıvırcık görünüm kazandırılmış kısa ve küt saçların da çok ciddi anlamda trend halde olduğunu net şekilde söyleyebiliriz sizlere.

kilolu-bayanlar-icin-en-guzel-sac-modelleri

6# Uzun ve Üstten Toplanmış Saç Modeli

Dünyaca ünlü sanatçılardan birisi olan Adele, bu anlamda kendisini çok daha fazla ön planda tutuyor. Kilolu bir sanatçı olması, aslında kullandığı her saç modelinin kısa zaman içerisinde trend hale gelmesi yönünde etken seçenekler sunuyor demek yanlış olmaz.

kilolu-kadinlar-icin-sac-modelleri


1 YORUM

  1. En güzel saç modeli kişinin kendini en iyi hissettiği saç modelidir. Yukarıda fotoğraflardaki modellerin hepsi birbirinden güzel. Ama fazla kafanızı takmayın bence bu tür şeylere en güzeli hangisi size göre onu yapın gitsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here