Bugün sizlerle birlikte trend kısa saç modelleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmeniz için elimizden geleni yapacağız. Türkiye genelinde zaman içerisinde birçok yeni trend ortaya çıktı. Ülkemiz kadınları birçok farklı anlamda dünya genelinden ünlüleri çok ciddi anlamda takip etme yoluna da gidiyor demek yanlış olmaz.

Kısa saç modellerinin zaman içerisinde Cara Delevingne, Rihanna ve Miranda Kerr gibi isimler ile birlikte yeniden trend hale gelmesi bu anlamda çok ciddi şekilde fark yaratan bir diğer seçenek olarak dikkatleri çekti. Şimdilerde ise daha farklı modeller ön planda tutulsa da kısa saçlarda trendi sizlere sunacağız.

En Trend Kısa Saç Modelleri

Tabi ki çok fazla seçenek üzerinde durabiliriz. Ancak ünlü kadınların tercih ettikleri modelleri çok daha yakından tanıyarak analiz etmek gerektiğine inanıyoruz. Nitekim aşağıdaki resimlerin tamamı yakın geçmişte internet üzerinden temin edilerek sizlere sunulmuştur. Daha fazlası için günlük olarak sitemizi takip edin.

1# Romantik Bob (Miranda Kerr)

Ünlü manken, kısa bir zaman dilimi öncesinde bu saç modeline geçti. Geçişli sarı renge sahip saçları ile kendisi için yepyeni bir tarz yaratarak da adından çok ciddi anlamda söz ettirmeyi başardı demek sanıyorum ki yanlış olmaz.

miranda-kerr-515933624

2# Vetement’s Pixie’si (Zendaya)

Son dönemlerin en ön planda isimlerinden birisi olan Zendaya, Vetement’s Pixie modeli ile birlikte kısa zaman içerisinde adından söz ettirdi. Saç rengi ile de fark yaratan ünlü isim, kısa saç trendine en hızlı şekilde ayak uyduranlar arasında yer alıyor.

vements-pixie

3# Yeni Punk (Bella Heathcote)

Yeni punk saç modeli, isim olarak biraz farklı gelse de küt saçın dalgalı hali olarak nitelendirilebilir. Biraz daha dağınık ancak biraz daha modern bir görünüm sunduğu için ünlü isimlerin ön planda tuttuğu seçeneklerden birisi durumunda.

yeni-punk

4# Gerçek Küt (Rihanna)

İlk çıktığı zamanlarda da kısa saç ile başlayan ve zaman içerisinde uzun saça dönen Rihanna, geçtiğimiz günlerde alışılagelmiş gerçek küt saç modeline geri dönüş yaparak hem hayranlarını mutlu etti hem de trendi yeniden belirlemeyi başardı.

gercek-kut

5# Asker Tıraşı – 3 Numara (Ruth Bell)

Kadınlar için extreme sayılabilecek bir saç modeli olan asker tıraşı, doğrudan makine ile saçların 3 numara kesilmesi anlamına geliyor. Aykırı seçenekleri seven tüm kadınlar için bu saç modeli kısa zaman içerisinde adından ciddi anlamda söz ettirmeyi başardı demek yanlış olmaz.

asker-tirasi

6# Modern Aslan Yelesi (Payton Knight)

Farklı bir görünüm ancak Beatles grubu ile bir dönem çığır açan saç modellerinden birisi. Yüzü minyon olan tüm kadınlar için en ideal seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

modern-aslan-yelesi

7# Asimetrik Kat (Jeniffer Lawrence)

Hollywood dünyasının yükselen değerlerinden birisi olan Jeniffer Lawrence için mükemmel ötesi kısa saç seçeneklerinden birisi olarak dikkat çeken asimetrik katlı saç modelleri trend hale geldi bile.

asimetrik-kat


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here