Bugün ki makalemizde sizlere kısa saçlar için örgü modelleri ile alakalı olarak tüm merak ettiklerinizi sizlere sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Kısa saçlı kadınlar örgü modelleri deneyemez diye söyleyen var mı? Çevrenize kulak asmayın. Bu anlamda son dönemin trend seçeneklerinden birisini sizlere sunacağız.

Kısa saç modelleri, özellikle son dönemde kadınlar için olmazsa olmazlardan birisi oldu. Genel itibari ile bizlerde bu anlamda sizlere bilgiler sunuyor, resimli örnekler ve analizlerimizi iletiyoruz. Kısa saçlar için de artık örgü seçenekleri sizlere sunuluyor. Türk kadınları için en ideal seçenekler sizlerle birlikte.

kapka_

Kısa saçlardan kastımız tabi ki erkek kesim saçlar değil. Genel itibari ile baktığımız zaman küt normlarda saç modellerinin çok ciddi şekilde geliştiği ülkemizde kısa saç modellerine dair örgü imkanları çok fazla deneniyordu. Ünlü kuaförleri, bu anlamda talebe yönelik olarak hareket ettiğinden dolayı birçok farklı seçeneği deneyim edebilme şansına da sahip oluyorlar.

Kısa Saçlara Örgü Modelleri
Kısa Saçlara Örgü Modelleri

Yukarıdaki modelde de görebileceğiniz üzere saçlar kısa ancak her ne olursa olsun örgü modelleri düzgün bir şekilde uygulanabiliyor. Son dönemin genç kız trendleri içerisinde bu saç modelinin olduğunu net bir şekidle söyleyebiliriz sanırım. Video müzik ödülleri kapsamında ünlü genç sanatçı, bu saç modeli ile çok ciddi anlamda ilgi çekci. Şimdi standartları sizlere sunmak istiyoruz.

Kısa Saçlara Örgü Nasıl Yapılır?

Kısa saçlarda derken biraz uzunluğu olmalı. Küt ya da asimetrik küt kesim saç modellerine bu seçenekleri sorunsuz bir şekilde uygulayabilirsiniz. Tabi ki tüm saçları tek bir noktada toplamanız ve buna göre hareket etmeniz gerekiyor. Aşamaları sizlere teker teker anlatarak fikir sahibi olmanızı sağlayacağız.

  1. Saçlarınızı öncelikli olarak ön kısımdan iki yana doğru oldukça keskin bir şekilde ayırın. Fön işleminde bunu yapmak çok daha mantıklıdır.
  2. Sonrasında bu saçları arkaya doğru iyice atın ve iki yandan tutturun.
  3. Sonrasında ise saçlarınızı üst orta kısmından olmak sureti ile arkaya doğru, orta kısımdan şaşmayacak şekilde örmeye başlayın.
  4. Bu görünümü otomatik olarak elde etmeyi başarıyorsunuz. Sonrasında ise dikkat etmemiz gereken bir diğer detay ISLAK GÖRÜNÜM.
  5. Keskin bir model olduğundan dolayı saç spreyi, jöle ya da bu gibi seçenekleri dikkate alarak saçlarınızda ıslak bir görünüm elde edebilme şansına sahip olacaksınız.

Bu aşamalar, kısa saçlarda mükemmel bir örgü görünümünü elde edebilmeniz için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olacak. Daha fazlası için yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde daha yeni bilgileri sizlere sunacağız.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here