Türkiye genelinde saç renkleri anlamında en çok fark yaratan seçeneklerden birisi olan küllü kumral saç rengi ile alakalı olarak bilgiler sunacağız. Ülkemizde bu saç renginin en önemli temsilcilerinden birisi de Aslı Enver olarak dikkatleri çekiyor. Öyle ki ünlü isim, saç konusunda da kadınların en çok örnek aldığı isimlerden birisi olarak dikkat çekiyor.

kullu-kumral-sac-rengi

Saç renginin en iyi yanlarından birisi de görebileceğiniz üzere kendiliğinden parlak bir görünüme sahip olması. Yani saçlarınızın göz alıcı bir görünüme kavuşması için saatlerce saçlarınız ile uğraşmanıza kati surette gerek yok. Daha doğru adımlar atmak ve daha doğru seçimler yapmak yine fark yaratıyor.

kullu-kumral-sac-rengi-ornekleri

Bu saç rengi, zaman içerisinde birçok farklı seçeneği bizlere sundu. Ünlü kadınların da en çok tercih ettikleri seçeneklerden birisi oldu. Küllü kumral saç rengi örnekleri içerisinde en ideal resimleri sizler için tercih ediyoruz. Aslı Enver, bunun öncülerinden birisi olduğu gibi zaman içerisinde ortaya daha farklı seçenekler çıktı. Bizde elimizden geldiğince sitemizin geniş kapsamlı içeriğinde sizlere bilgiler sunuyoruz.

kullu-kumral

Saç renginin en ideal yanlarından birisi, yüzünüzü geri plana atmaması. Özellikle beyaz tenli kadınlarda bu saç modeli çok çok ciddi anlamda iyi bir alternatif olarak da nitelendirilebilir. Bu anlamda beklentilerinizi karşılayabilmek amacı ile örnekleri seçiyoruz. Tabi ki doğru adımlar atmak, güzelliğinizi ön plana çıkarmanız açısından da bir o kadar önemlidir.

Aslı Enver Saç Rengi

Tabi ki düz saçlarda çok daha modern ir görüntüyü sizlere sunduğunu söyleyebiliriz. Aslı Enver, genellikle saçlarında kahkül kullanan isimlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bununla birlikte uzun ve dalgalı saçlar da yine adından ciddi anlamda söz konusu. Bundan kısa bir süre dilimi öncesinde sitemizde Aslı Enver saç rengi ve saç modelleri hakkında bir inceleme makalesini sizlere sunmuştuk. Nitekim incelemenizi öneriyoruz.

kumral-sac-renk-tonlari

Kumral saç renk tonları içerisinde en çok talep gören seçeneklerden birisi. Hal böyle olunca sitemiz içerisinde de yer vermemiz gereken önemli olanaklardan birisi diyebiliriz. Saç boyası markaları ile alakalı olarak daha önce sitemizde yine en ideal bilgi seçenekleri sizlere sunma yolunda somut adımlar atmıştık. Nitekim bu bilgilerin niteliğini en iyi şekilde değerlendirmeniz gerektiğine inanıyoruz.

kullu-kumral-sac-renkleri

Bu noktada saç seçenekleri ile alakalı sizlerin de önerilerinize ihtiyacı olan okuyucularımız olduğunu unutmamak gerekir. Saç boyası konusunda daha fazla seçeneği ilerleyen süreçlerde sizlere sunma yoluna gideceğiz.

  • Loreal Excellence 6.1 koyu küllü kumral saç boyası
  • Natural Colors 7C orta küllü kumral saç boyası
  • Loreal Excellence 7.1 küllü kumral saç boyası
  • Koleston Set 7.1 küllü kumral saç boyası
  • Garnier Color Naturals 7/1 küllü kumral saç boyası
  • Palette Deluxe 7-1 küllü kumral saç boyasu
  • Palette Deluxe 8-01 açık küllü kumral saç boyası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here