Kuru Saçlar İçin Çözüm Önerileri

Kuru saçlar oldukça sorunlu saçlardır, kırılma ve koparak dökülme, cansız, solgun saçlardır. Kuru saçlar şekil vermek oldukça zordur. Kuru saçlar da ki sorunu ortadan kaldırmak için size çözüm önerilerini saçlarınızda uygulayarak sağlıklı, yumuşacık ve kırılma, dökülmeye son yapmanız gerekenler şunlardır.

Kuru Saçlar için Bakım
Kuru Saçlar için Bakım

Kuru Saçlar İçin Bal İle Saç Bakımı

Bal, bal mucizeler yaratır, yarım su bardağı balı bir kaseye alın ve saçlarınızı tarayın iyice birbirine dolanmaması için maske yaparken ardın da tutamlara ayırın ve saç boyama fırçasıyla saç derinizden başlayarak saç uçlarına doğru uygulayın. Uygulama bitince saçlarınızı toplayın ve bir nemli bone ile kapatın bu uygulama saçlarınızda iki saat kalsın. Ardın da şampuanla yıkayın bu maskeyi haftada bir defa ve 3-4 uygulama kadar yapın mükemmel sonuç elde edeceksiniz ilk uygulama da sonra bile saçlarda ki değişimi göreceksiniz.

Bal ile Saç Bakımı
Bal ile Saç Bakımı

Kuru Saçlar İçin Zeytinyağı İle Saç Bakımı

Zeytinyağı, tüm cilt sorunları ve saç derisi ve saçlar üzerin de ki başarısı kanıtlanmış kuru saçları hızlı besler saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Saçların ışıl ışıl parlamasını sağlar. Saç uzunluğa ve kalınlığına göre saçlarınıza uygulayın bir saç boyası ve ya ellerinize ile de uygulayabilirsiniz. Saç derinizden başlayın ve saç uçlarına kadar devam edin. Ardında toplayın topuz yapın ve sarın bir bone ile 2 saat kadar bekletin saçlarınızda ardın da yıkayın şampuanla. Haftada bir defa ve 3-4 uygulama yeterli olacaktır hem saç dersinde ki problemler için hem de kuru saçlar da ki problemleri için saçı besler sağlıklı uzamasını sağlar.

Zeytinyağı ile Saç Bakımı
Zeytinyağı ile Saç Bakımı24

2 yumurta akını, yarım kase yoğurt ve iki yemek kaşığı zeytin yağı iyice bir kasede karışım sağlayın ve saç diplerine ve saçlarınızın tümüne uygulayın bir saat kadar bekletin uygulamayı ardın da şampuanla yıkayın bu uygulama haftada bir defa ve 4-5 uygulama ile mükemmel sonuç elde edeceksiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here