Dünya genelinde trend hale gelmiş olan lob kesim saç örnekleri 2018 seçenekleri üzerinde duracağız. Ünlü kadınların bilhassa en çok tercih ettikleri seçeneklerden birisi olduğunu söylemek sanıyorum ki yanlış olmaz. Öyle ki lob kesimin mükemmel görüntüsünü sizlere sunmak önemli.

Hailey Baldwin lob kesim saç modelleri konusunda şuan dünya genelinde ki tüm kadınlara ilham veriyor. Lob kesime yönelik olarak birkaç yeni görsel örnek ile sizleri aydınlatmak istiyoruz. Hemen başlayalım.

Lob Kesime Retro Fön

Keskin ve göz alıcı bir görünümün en önemli sırlarından birisinden bahsediyoruz. Lob kesime retro fön uygulamaların eşsiz görüntüsü sizleri kendisine hayran bırakacak.

lob-kesim-retro-fon

Lob Kesime Minimal Atkuyruğu Uygulaması

Yine son derece modern bir saç görüntüsü daha. Hailey Baldwin, saçına ne denli modern uygulamalar yapması gerektiğini çok çok iyi biliyor. Dolayısı ile bu örneği de göz önünde tutmak gerekiyor.

lob-kesim-minimal-atkuyrugu

Lob Kesime Dağınık Topuz Çok Yakışıyor

Yine yaratıcı ve göz alıcı bir alternatiften bahsediyoruz. Lob kesim saçların eşsiz seçenekleri bizleri kendimizden alıyor ve ortaya muazzam seçenekler çıkıyor. Lob kesimin en ideal örneklerinden birisi de dağınık topuz.

lob-kesim-daginik-topuz

Lob Kesime 60’s Esintileri

1960’lı yıllarda özellikle birçok farklı seçenek dikkat çekiyor. Eskiden saçlarda kendine has bir esinti söz konusuydu. Bu esinti dolayısı ile insanlar için dikkat çekici bir hale geldi. Bizde Hailey Baldwin’den örnekleri sizlere sunuyoruz.

lob-kesim-60s-diskos


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here