Kadınlar duygusal değişim yaşadığı günlerde, hayatlarındaki değişim yapmak istediklerinde sık sık saçlarını değiştirir. Saç boyatmak kadınlara kendini iyi hissettiren bir eylemdir. Saç renkleri arasında her kadının cesaret edemeyeceği mavi tonları son derece marjinal bir görünüm oluşturmaktadır. Her geçen gün yeni saç renkleri ve modelleri trend oluyor. Mavi saç boyası kullanarak elde edeceğiniz saçlar ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Farklı tonlardaki mavi saç boyası kullanarak kendinizi farklı bir havaya sokabilirsiniz. Bu tür renkler için ideal ürünler Manic Panic ve Loreal Hair Calk’tır. Bu ürünler geçici etki yarattığı için eğer yeni saçınızdan memnun kalmazsanız değiştirmesi zor olmayacaktır.

mavi-sac-boyasi-tonlari
Mavi Saç Boyası Tonları ve Trendleri

Trend Mavi Tonları

Yılın trend renklerinden birisi olan mavi tonları farklı şekillerde karşımıza çıkarken mavi saç boyası kullanmak her kadının harcı değildir. Özellikle genç kesim tarafından tercih edilen bu rengi kullanmak cesaret istiyor. Saçlarınızı bu renge tamamen boyatırsanız bir süre vazgeçme ihtimaliniz yoktur. Bu tonu açmak son derece meşakkatli olduğu için karar verme aşaması önemlidir. Halk arasında gece mavisi olarak bilinen mavi saç boyası ile boyadığınız saçlarınızı farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Koyu tene sahip kadınlar bu rengi açık tonlarıyla tercih edebilirler.

mavi-sac-boyasi-trendleri
Mavi Saç Boyası Trendleri

İçerisindeki mavi pigmentlerle enerji veren mavi saç boyası saçlara göz alıcı bir ışıltı katmaktadır. Ayrıca bu renk daha cool bir havaya bürünmenizi sağlayacaktır. Sizde bu rengi denemeyi düşünüyorsanız vereceğimiz numaraları kullanarak başlayabilirsiniz. Mavi siyah dediğimiz ton için Palette Deluxe markasının 1.1 numaralı ürününü tercih edebilirsiniz. Aynı tona alternatif olarak Sea Color markasının 1.1 numaralı ürününü kullanabilirsiniz. mavi saç boyası kullanmak isteyen kadınlara önerimiz ilk kullanıma takılmamalarıdır. İlk boyadığınızda koyu mavi tonları hakimken diğer boyamalarda renk daha oturacak ve hoş görünecektir. Farklı bir ton olarak Loreal Paris’in 2.10 numaralı rengini deneyebilirsiniz. Özellikle beyaz tenli kişilere çok yakışan bu renk, koyu tenlilerde açık tonlarda tercih edilmelidir. Cildinize en uygun tonu keşfederek sizde marjinal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Özellikle Koleston markasının tonları oldukça başarılıdır. Pişman olmamak için kalıcı yerine geçici çözümleri de tercih edebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here