Türkiye genelinde yine en çok ön plana çıkan isimlerden olan Merve Boluğur yeni saç rengi ile alakalı olarak bilgiler sunacağız. Kendisi, normal şartlarda koyu siyah saç rengi ve koyu makyajı ile her zaman ön plana çıkan bir isim haline gelmişti. Nitekim zaman içerisinde bu konu çok klişe hale geldi ve köklü bir değişim kaçınılmaz oldu.

Merve Boluğur saç rengi 2018 yılında yenilik gösterdi. Kendisi, koyu saç renklerinden kurtularak daha açık normlarda saç rengine eğilim gösterdi. Öyle ki kısa süre içerisinde gündemi en çok meşgul eden isimlerin başında geldi.

Merve Boluğur Yeni Saç Rengi
Merve Boluğur Yeni Saç Rengi

Merve Boluğur Saç Rengi (2018) Nedir?

Merve Boluğur, öncelikli olarak saç kesimini değiştirdi. Uzun ve dalgalı saçları ile dikkat çekerken bir anda asimetrik küt saç kesimine geçiş yaptı. Aslında yüz hatları için de en uygun saç modellerinden birisi oldu.

Kumral kahve saç rengi ile keskin bir dönüş yapan Boluğur, adından ciddi anlamda söz ettirdi. Mükemmel bir saç kesimi ile birlikte yaptığı bu dönüş, kadınların da bir anda ilgi odağı haline geldi. Dolayısı ile bizde bunu sitemiz içerisinde ele almazsak olmazdı diye düşündük. Nitekim kendisi, daima modern seçenekler üzerine eğildi.

merve-2


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here