Türkiye genelinde ciddi anlamda ilgi gören ve modern topuz saç modelleri 2018 örnekleri ile sizlere yeni fikirler sunabilme amacındayız. Ünlü kadınların saç modelleri, zaman içerisinde birçok kadın için ilham kaynağı oldu diyebiliriz. Topuz, günlük kullanım için de en uygun seçeneklerden birisi olarak fark yaratıyor.

Topuz saç modelleri konusunda ünlü kadınların yeni ilham verici seçeneklerden 4 adet örnek sunmak istiyoruz. Hemen konu üzerine eğilim gösterelim istiyoruz.

Aksesuarlı Topuz Saç Modelleri

Aksesuarlı topuz modeller, özellikle saçların sadelikten daha uzak ve daha göz alıcı bir görüntüye sahip olması açıısndan muazzam. Ünlü kadınlar, artık topuz modeller kullanırken aksesuar seçeneklerinden ciddi anlamda yardım alıyorlar.

aksesuarli-topuz-sac-modelleri

Balerin Topuzu

Aslında çok fazla tercih edilen bir saç modeli değildi. Ancak zaman içerisinde bu konuya yönelik ünlü kadınlar, daha fazla eğilim gösterdiler ve bu saç modeli ciddi anlamda ön plana çıktı. Bizde örnekler arasına aldık.

balerin-topuzu

Örgü Topuz

İşte en modern seçeneklerden birisi olarak dikkat çeken örgü topuz. Günümüz ünlü kadınlarının vazgeçilmez seçeneklerinden birisi olarak ön planda. Listemiz içerisinde de yine en ciddi farkı yaratan saç modeli diyebiliriz.

orgu-topuz

Kıvırcık Topuz

Kıvırcık saçlar için topuz modelleri, kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda fark yarattı. Her geçen gün büyüyen ve gelişen saç tasarımı sektöründe ideal bir seçenek.

kivircik-topuz


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here