Dünyanın önde gelen kozmetik ürünleri üreticisi Schwarzkoph tarafından piyasaya sürülen Palette büyük bir beğeniyle kullanılmaktadır. Hemen her bütçeye uygun ürünleriyle dikkat çeken Palette serisi profesyoneller tarafından da tercih edilmektedir. Palette saç boyası renkleri konusu hemen her dönem dikkat çekmektedir.

Palette Saç Boyası Renk Skalası

Palette saç boyası renkleri konusunda kullanıcılara geniş seçenekler sunmaktadır. Renk skalasını derinlemesine incelemeniz durumunda özellikle parlaklığın asıl unsur olduğunu görebilirsiniz. Renklerin kalıcı olmasını hedefleyen firma, aynı zamanda akma yapmamasına da özen göstermektedir. Bu nedenle Palette ürünleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Renk Skalası
Renk Skalası

Özellikle Colour Naturels serisi ile gündeme gelmeyi başaran Palette firması gelişmeye devam etmektedir. Palette saç boyası renkleri incelendiğinde özellikle kızıl ve kahve tonlarının ön planda tutulduğunu görüyoruz. Sarının da değişik tonları firma tarafından başarılı bir şekilde sunulmuştur. Siyahın da ana unsurlardan olduğu renk seçenekleri incelendiğinde renklerin açık tonlarının öne çıktığı görülmektedir.

Palette Renkleri Listesi

Palette firmasının sunduğu çeşitli seriler değişik renkleri sunmaktadır. Palette saç boyası renkleri incelendiğinde şarap kızılı renginin sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Bunun yanı sıra Sonbahar kızılı rengi de son derece canlı bir görüntü sunmaktadır. Koyu kumral tonun yanı sıra kumral seçenekleri de sıklıkla tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.

Palette Saç Renkleri
Palette Saç Renkleri

Ülkemizde fazla tercih edilen kahve bakır rengi de Palette saç boyası renkleri arasında yer almaktadır. Ayrıca altın karamel, yoğun bakır rengi de dikkat çekmektedir. Altın parıltılı bal rengi farklılık arayanlar için sunulmaktadır. Dore sarı ve küllü açık sarı renkleri de sarının çekici seçeneklerini oluşturmaktadır. Bitter mocha, altın parıltılı mocha, koyu kestane, sıcak çikolata gibi moda renkler de katalogdaki yerini almıştır. Patlıcan moru gibi değişik renk seçenekleri de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

2017 Palette Saç Renkleri Katalog
2017 Palette Saç Renkleri Katalog
Palette Saç Boyası Renkleri 2017
Palette Saç Boyası Renkleri 2017

Sizler de Palette saç boyası renkleri arasında inceleme yaparak en doğru tercihi yapabilirsiniz. Bunun için kendiniz evde uygulama yapabilir ya da uzman kuaförünüze başvurabilirsiniz. Teninizin renk yapısı, gözlerinizin yapısı, saçlarınızın yapısı gibi faktörleri gözönünde bulundurarak daha doğru seçim yapabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here