Son dönemlerde bayanların kozmetik alanlarda boy gösteren pastel renkler saçlara da eklendi.

Son derece sakin olan bu ton bayanlarda harikalar yaratmaktadır. Oldukça yumuşak bir ton olan saçlarınıza farklılıklar yaratmaktadır.

Gri Saç Rengi

Pastel rengin temeli olarak bilinen gri saç oldukça hoş bir görünüm vermektedir. Özellikle platin sarısı saçlarınız varsa daha çok mükemmel görünüme sahip olacaksınız

gri-sac-rengi
Gri Saç Rengi

Pudra Pembesi Saç Rengi

Özellikle beyaz tenli bayanlara pudra pembesi saç rengi yakışmaktadır ve bu konuda hayranlık yarattığı saç modası dünyasında tercih sıralamasında ilk sırada olduğu söylenmektedir.

pudra-pembesi-sac-rengi
Pudra Pembesi Saç Rengi

Mint Yeşili Saç Rengi

Yaz geldi yaz ayların rengi olarak bilinen mint yeşili tam size göre eğer ki gözlerinizin rengini daha belirgin yapmak istiyorsanız güzel bir makyaj ile bu tarz tam size göre.

mint-yesili-sac-rengi
Mint Yeşili Saç Rengi

Pastel Mavi Saç Rengi

Renkli saç dendiğinde bu dönemin en iyisi olan mavi saç pastel tonları ile muhteşem görünüm vermektedir.

Bebe mavisi olarak bilinen pastel tonu mavi özellikle renkli gözlü kadınlarda daha çok çekicilik vermektedir çok bebeksi bir saç rengi olduğundan dolayı güzel görünüm sizinle.

mavi-pastel-sac-renkleri
Mavi Pastel Saç Renkleri

Özellikle cesaret getiren renk seçenekleri ile sizinle olan pastel rengi saç şaşırtıcı derecede güzel gri ve gri tonlardan oluşan ekibi ünlülerin muhteşem tarzını gösteren resimlerle kanıtlanmıştır.

Çok esmer ve koyu tenli bayanlar yakışmaktadır bronz ve buğday tenli bayanlara gri tarzda kullanabilir fakat soluk renkli beyaz tenli bayanlar pek tavsiye edilmemektedir.

pastel-rengi-sac-kimlere-yakisir
Pastel Rengi Saç Kimlere Yakışır

Genç kızlar canlı bir makyaj ile günümüzde sıklıkla kullanmaktadır yüz tipine saç kesim ve modeline uyumlu bir hale getirerek yapıldığı taktirde mükemmel sonuçlara ulaşabileceğinizi unutmayın.

Saçlarınızı boyatmadan önce küçük bir araştırma sonucu görsel olarak kendinize uygun olanı seçebilirsiniz


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here