Türkiye genelinde özellikle son dönemde retro perçem saç modelleri en çok araştırılan seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bizler, elimizden geldiğince sizleri bu anlamda bilgilendirme yoluna gidiyoruz. Bella Hadid, Vanessa Hudgens, Emily Ratajkowski gibi ünlü isimler günümüzde bu saç modellerini ciddi anlamda tercih ediyor. Bizde sizlere elimizden geldiğince bu anlamda örnekler sunma yoluna gideceğiz.

Bella Hadid Retro Perçem Saç Modeli

Dünyaca ünlü manken, kendisi adına yenilikler yaratmak için alternatif seçenekler üzerinde fazlası ile durma yoluna gidiyor.

bella-hadid-retro-percem-sac-modeli

Vanessa Hudgens Retro Perçem Saç Modeli

Ünlü Amerikalı sanatçı, kısa süre içerisinde kendi imajında birçok farklılık yarattı ve adından söz ettirdi. Dolayısı ile listemizde ilk sıralarda.

vanessa-hudgens-retro-percem-sac-modeli

Emily Ratajkowski Retro Perçem Saç Modeli

Ünlü manken ve oyuncu, kısa süre öncesinde geçmiş olduğu bu saç modelinde en önemli temsilcilerden birisi oldu. Bizde listemiz içerisinde muhakkak yer vermek istedik.

emily-ratajkowski-retro-percem-sac-modeli

Gigi Hadid Retro Perçem Saç Modeli

Hadid kardeşlerin bu dönemdeki en önemli tercihlerinden birisi oldu diyebiliriz. Retro perçemler, modern ve biraz da serkeş görüntünün en önemli temsilcilerinden birisi. Hemen örnek görselimiz ile fikir edinmenizi sağlayalım.

gigi-hadid-retro-percem-sac-modeli

Jessica Biel Retro Perçem Saç Modeli

Ünlü oyuncu, kendisi için fark yaratan seçeneği yıllar önce buldu ve sürekli bu saç modeli üzerinde durma yoluna gitti. Gerçek anlamda modern bir görüntü elde ederek üstüne gitti.

jessica-biel-retro-percem-sac-modeli


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here